Клей для армування TERMO-2

Клей для армування

TERMO 2

Клей для армування та приклеювання теплоізоляційних плит FTS TERMO 2 є сухою сумішшю на цементній основі, призначеною для приклеювання пінополістирольних і мінералізованих теплоізоляційних плит та виконання армованого шару в системі утеплення FTS. Клейова суміш характеризується підвищеною адгезією та еластичністю, паропроникністю, водостійкістю, морозостійкістю, зручна і проста у застосуванні, гідрофобна, екологічно безпечна.

клей-для-армування-termo-2

– паропроникний  

– атмосферостійкий  

– висока адгезія  

– екологічно чистий  

| Технічні характеристики

| Склад

Клей для армування та приклеювання теплоізоляційних плит FTS TERMO 2 – суміш цементу з мінеральними наповнювачами, органічними та модифікуючими добавками.

| Застосування та нанесення

Поверхня основи повинна бути сухою, міцною, очищеною від бруду, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію клейового розчину. Штукатурною масою вирівняти значні нерівності та тріщини. Після цього основу необхідно погрунтувати грунтом глибокого проникнення FTS. Клейову суміш насипати у ємність з водою з розрахунку 0,24-0,26л на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної, еластичної маси. Клейовий розчин витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати та використати на протязі 2-х годин.

В залежності від величини нерівностей поверхні основи, що утеплюється, обирають один із способів приклеєювання пінополістирольних плит: – суцільний – якщо поверхня стіни має нерівності до 5мм, клейову суміш наносять тонким суцільним шаром по всій поверхні плити, а потім вирівнюють зубчастим шпателем із розміром зубця 10Х10мм. При цьому клейовий розчин повинен бути видалений від країв утеплювача на 10-15мм. – смуговий – коли поверхня стіни має нерівності до 10мм, приготовлений клейовий розчин наносять на утеплювач у вигляді смуг шириною 60мм і висотою 20мм, на відстані 15-20мм від країв по всьому його периметру, а потім посередині у два ряди. Щоб запобігти утворенню повітряних пробок при приклеюванні пінополістирольних плит, нанесені смуги повинні мати розриви між собою 30-50мм. – маяковий – якщо основа має нерівності до 15мм, клейову суміш наносять на поверхню плити розривними смугами шириною 60мм і висотою 20мм, на відстані 15-20мм від країв утеплювача по всьому його периметру, а потім посередині грудками у вигляді маяків з розрахунку 5-8 штук діаметром близько 100мм на плиту розміром 0,5мХ1,0м. Перед приклеюванням екструдованих пінополістирольних плит необхідно зачистити їхні глянцеві поверхні за допомогою шліфувальної терки.

Приклеювання мінералізованих плит виконується тільки суцільним способом. Незалежно від обраного способу приклеювання пінополістирольних та мінералізованих плит, клейова суміш повинна займати не менше 60% площі утеплювача. Після нанесення клею, плиту слід одразу встановити в проектне положення і притиснути до поверхні. Плити потрібно приклеювати щільно одна до одної в одній площині та не допускати збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2-х мм. Не наносити клейовий розчин на бокові грані плити утеплювача, оскільки він буде утворювати «теплові містки», знижуючи при цьому ефективність всієї системи утеплення. Залишки клейової суміші слід видалити до її затвердіння за допомогою шпателя. Механічне кріплення фасадними дюбелями теплоізоляційних плит та виконання армованого шару розпочинають через 2-3 доби після їх приклеювання до основи, очистивши поверхню утеплювача від залишків затвердівшого клею. Для цього клейовий розчин FTS TERMO 2 тонким шаром до 2-х мм наносять на поверхню теплоізоляційних плит і вирівнюють по площині сталевою теркою. Потім рівномірно натягують і укладають зверху і донизу скловолокнисту сітку. Стикування суміжних смуг сітки між собою виконується шляхом накладення її країв одна на одну шириною 10см. Одразу ж по вкладеній сітці наносять другий шар армуючої суміші, товщиною 2мм і вирівнюють сталевою теркою таким чином, щоб сітка не проглядалася з під клею. Загальна товщина захисного армованого шару повинна складати 3-4мм. Сліди затирання усувають за допомогою шліфувальної терки. Розпочинати грунтування та оздоблення армованого шару можна через 2-3 доби після його нанесення. Приклеювання теплоізоляційних плит та виконання армованого захисного шару проводити при температурі від +5оС до + 30оС та відносній вологості повітря не більше 80%. Поверхню стін під час приклеювання утеплювача та виконання армованого шару слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та дощу. Не виконувати роботи при сильному вітрові. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Ефективність вищенаведених рекомендацій є максимальною при температурі +20оС та відносній вологості повітря – 60%. Тоді затвердіння клею відбувається через 2-3 доби, а тужавіння – після 7-ми діб. За інших умов ці показники можуть змінюватися.

| Запобіжні заходи

Під час виконання робіт берегти очі та шкіру. При попаданні клейового розчину в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Невикористаний клейовий розчин не виливати в каналізацію. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття.

| Зберігання

Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.

| Упаковка

Суха клейова суміш FTS TERMO 2 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42 шт. на піддоні.