1. Головна
  2. |
  3. Грунт кварцовий акриловий...

Грунт кварцовий акриловий

ECO FACADE QP – 05

Грунт кварцовий акриловий ECO FACADE QP – 05 виготовлений на основі акрилової дисперсії, кварцового піску, мінеральних наповнювачів і добавок. Він підвищує адгезію покриттів до основи, вирівнює водопоглинання поверхні, екологічно безпечний.

Грунт-кварцовий-акриловий-QP-05

– підвищує адгезію  

– вирівнює водопоглинання  

– екологічно безпечний  

– для внутрішніх та зовнішніх робіт  

| Застосування та нанесення

Грунт кварцовий акриловий ECO FACADE QP – 05  призначений для підготовки мінеральних поверхонь, армованого шару в системах утеплення із застосуванням пінополістирольних плит, інших стійких будівельних поверхонь до нанесення декоративно – оздоблювальних матеріалів. При необхідності можна тонувати відповідно до колекції кольорів FTS FACADE високоякісними барвниками європейського виробництва, які є стійкими до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних впливів. Використовується для зовнішніх і внутрішніх робіт.

| Умови нанесення

Грунт наносити на суху, чисту та міцну основу. Перед використанням необхідно ретельно перемішати. Покривати кварцовим грунтом поверхню можна за допомогою щітки або валика при температурі від +5oС до +25oС та відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі навколишнього середовища +20oС та відносній вологості повітря 60% висихання грунту становить 10 – 12 годин. При інших умовах цей час буде змінений. Не наносити грунт при попаданні на поверхню прямих сонячних променів та при сильному вітрі. До повного висихання оберігати від надмірної вологості. Використовувати грунт разом з продукцією інших виробників не рекомендується. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання грунту, а також за його застосування в інших цілях і умовах, що суперечать вищевказаним. Після закінчення робіт інструмент помити водою.

| Запобіжні заходи

Під час нанесення грунту берегти очі та шкіру. У випадку попадання грунту в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря.

| Зберігання

Оберігати грунт від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5oС до +35oС – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на кришці.

| Тара

Відро 10л, відро 5л.

| Середній розхід

Розхід: 1літр / 3,5 – 4 м