1. Головна
  2. |
  3. Грунт кварцовий акриловий...

Грунт кварцовий акриловий

QUARTZ LINE

Грунт кварцовий акриловий FTS QUARTZ LINE виготовляється на базі акрилової дисперсії, кварцового піску, води та модифікуючих добавок. Основні ознаки: грунт підвищує адгезію покриттів до основи, зменшує водопоглинання поверхні, тонується під колір штукатурної маси, екологічно безпечний.

Грунт-кварцовий-quartz-line

– зміцнює поверхню  

– підвищує адгезію  

– зменшує водопоглинання  

– екологічно безпечний  

– для внутрішніх та зовнішніх робіт  

| Склад

Суспензія синтетичних смол, пігментів, мінеральних наповнювачів та модифікуючих добавок

| Застосування та нанесення

Грунт кварцовий акриловий використовується для підготовки армованого шару в системі утеплення FTS із застосуванням пінополістиролу, мінеральних основ, інших будівельних поверхонь до нанесення акрилових та мозаїчних штукатурок. Використовується для зовнішніх і внутрішніх робіт. Грунт наноситься на суху, чисту і тверду основу. Перед нанесенням необхідно ретельно перемішати.

| Умови нанесення

Грунт наносити за допомогою валика або щітки при температурі від +8oС до +25oС та відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі навколишнього середовища +20oС та відносній вологості повітря 60% висихання грунту становить 6-8 годин. За інших погодних умов цей процес може тривати 8-16 годин. До повного висихання оберігати від дощу. Не наносити грунт при попаданні на поверхню прямих сонячних променів та при сильному вітрові. Після закінчення робіт інструмент помити водою.

| Запобіжні заходи

Під час нанесення грунту берегти очі та шкіру. У випадку попадання грунту в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря.

| Зберігання

Оберігати грунт від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5oС до +35oС – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на кришці.

| Тара

Відро: 1л / 3л / 5л / 10л.

| Середній розхід

1 літр / 3,5 – 4 м