Грунт глибокого проникнення

Грунт

глибокого проникнення

Грунт глибокого проникнення виготовляється на базі полімерної дисперсії та модифікуючих добавок. Він зміцнює поверхню, використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

grunt

– зміцнює поверхню  

– підвищує адгезію  

– зменшує водопоглинання  

– екологічно безпечний  

– для внутрішніх та зовнішніх робіт  

| Застосування та нанесення

Грунт глибокого проникнення призначений для зміцнення мінеральних поверхонь перед виконанням оздоблювальних, теплоізоляційних, гідроізоляційних та інших робіт. Перед нанесенням необхідно збовтати. Наносити за допомогою щітки або валика при температурі від +5оС до +30оС та відносній вологості повітря не більше 80%. Висихання грунту становить 2-4 години в залежності від умов навколишнього середовища. Не наносити при сильному вітрі. Зберігати в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5оС до +35оС, оберігаючи від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання – 12 місяців з дня виготовлення.

| Умови нанесення

Грунт глибокого проникнення наносити за допомогою валика або щітки при температурі від +8oС до +25oС та відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі навколишнього середовища +20oС та відносній вологості повітря 60% висихання грунту становить 6-8 годин. За інших погодних умов цей процес може тривати 8-16 годин. До повного висихання оберігати від дощу. Не наносити грунт при попаданні на поверхню прямих сонячних променів та при сильному вітрові. Після закінчення робіт інструмент помити водою.

| Запобіжні заходи

Під час нанесення грунту берегти очі та шкіру. У випадку попадання грунту в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря.

| Зберігання

Оберігати грунт від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5oС до +35oС – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на кришці.

| Тара

Відро: 1л / 5л / 10л.

| Середній розхід

1 літр / 5 – 10м