1. Головна
  2. |
  3. Декоративна гнучка дошка...

декоративна гнучка дошка

MODERNA

Декоративна дошка MODERNA – новий оздоблювальний матеріал, який відтворює структуру дерева. Вона є гнучкою, простою в монтажі та експлуатації. Використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Декоративна-дошка-moderna

– пожежобезпечна  

– міцна  

– атмосферостійка  

– екологічно безпечна  

Пропонуємо переглянути фото фасадів, оздоблених декоративною гнучкою дошкою ТМ “FTS” MODERNA. 

| Застосування

Декоративну дошку MODERNA використовують на мінеральних та бетонних поверхнях, в системах утеплення FTS, гіпсокартонних плитах, інших стійких будівельних основах (на фасадах – стіни, частини стін, декоративні вставки між вікнами і дверима та навколо них; інтер’єри – стіни в коридорах, під’їздах, кімнатах, лоджіях, кухнях, ванних кімнатах, тощо). Перед приклеюванням визначити ділянку де буде виконуватися її монтаж. Декоративну дошку вийняти з упаковки, розгорнути, прикласти до поверхні, виконати заміри та підрізати (при потребі) до необхідних розмірів. Потім за допомогою зубчастого шпателя з розміром зуба 4мм рівномірно нанести приготовлений дисперсійний клей FTS на поверхню. Після цього, в одну руку взяти згорнуту дошку, а другою рукою прикласти її край до встановленої початкової мітки монтажу. Далі поступово розкручувати дошку і одночасно вільною рукою ретельно виконати приклеювання. Для досягнення кінцевого результату та зручності в роботі чистим валиком декілька раз прокатати поверхню.

| Монтаж

Виконувати монтаж наступної дошки треба щільно до попередньої, шви повинні бути заповнені дисперсійним клеєм. Залишки клею зразу ж видалити губкою. Для захисту декоративної дошки від атмосферних впливів після висихання, необхідно двічі її покрити, використовуючи лак FTS PROTECT. Роботи по монтажу декоративної дошки MODERNA виконувати за правилом ’’зверху і донизу’’.
Приклеювання кожної дошки виконувати на протязі 10 хвилин, не допускаючи пересихання клею. Після висихання приклеєної дошки місця стикування дощок між собою та місця обрізування покрити лаком FTS, що входить до складу упаковки, за допомогою пензля. Приклеювати до поверхні при температурі від +10oС до +25oС та відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі +20oС та відносній вологості повітря не більше 60% висихання дошки відбудеться після 72-х годин,  лаку – 12 годин. При інших погодних умовах цей процес може тривати значно довше. До повного висихання оберігати поверхню від надлишкової вологості. Не виконувати монтаж при сильному вітрі та при попаданні на поверхню прямих сонячних променів. Берегти шкіру та очі при монтажі декоративної дошки. При попаданні клею чи лаку в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися до лікаря за допомогою.

| Зберігання

Зберігати декоративну дошку MODERNA в сухих складських приміщеннях, оберігаючи від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в закритій фірмовій тарі при температурі від +5oС до +35oС – 36 місяців. Дата виготовлення та номер партії вказані на упаковці. Термін зберігання лаку – 24 місяці.

| Упаковка

До складу упаковки входить: декоративна дошка MODERNA у формі гнучких листів; лак в кольорі об’ємом 50мл для підфарбовування декоративної дошки. Колір дошки додатково зазначений на упаковці, кількість листів в упаковці – 3 штуки, площа покриття – 0,96 м2(±1%).