1. Головна
  2. |
  3. Силіконова фасадна фарба...

Силіконова фасадна фарба

FACADE LUXE

Силіконова фасадна фарба FTS FACADE LUXE є високотехнологічною продукцією. Атмосферостійка, паропроникна, водовідштовхуюча, стійка до миття і забруднення, універсальна в застосуванні, екологічно чиста, колірується відповідно до колекції кольорів FTS FACADE високоякісними барвниками європейського виробництва, які є стійкими до атмосферних впливів та ультрафіолетового випромінювання.

Фасадна-фарба-facade-luxe

– атмосферостійка

– гідрофобна  

– стійка до забруднень  

– легка в роботі  

– миюча  

– екологічно безпечна  

– паропроникна  

| Склад

Виготовлена на основі силіконової смоли, мінеральних наповнювачів та модифікуючих добавок

| Застосування та нанесення

Силіконова фасадна фарба FTS FACADE LUXE призначена для нанесення на армований шар в системі утеплення із застосуванням пінополістирольних та мінералізованих плит, мінеральні штукатурки, інші будівельні поверхні. Перед використанням фарбу необхідно ретельно перемішати та звірити її відповідність згідно замовлення. При необхідності розбавити водою (не більше 5% від об’єму) до належної консистенції. Фарба наноситься на підготовлену чисту, суху і тверду поверхню. Фарбування виконати в два шари. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

| Умови нанесення

Силіконову фасадну фарбу FACADE LUXE наносити за допомогою щітки, валика або розпилювача при температурі від +8оС до +28оС та відносній вологості повітря не більше 80%. Для збереження ідентичності кольору на одній площині рекомендується використовувати фарбу однієї партії, номер якої вказаний на кришці. При температурі навколишнього середовища +20оС та відносній вологості повітря 60% висихання фарби становить 2-3 години. За інших погодних умов цей процес може тривати 3-6 годин. До повного висихання фарбовану поверхню оберігати від дощу. Не наносити фарбу при попаданні на поверхню прямих сонячних променів та при сильному вітрові. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Використання фарби разом з продукцією інших виробників не рекомендується. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання фарби, а також за ії застосування в інших цілях і умовах, що суперечать вищевказаним.

Запобіжні заходи

Під час нанесення фарби берегти очі та шкіру. У випадку попадання фарби в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря.

| Зберігання

Оберігати фарбу від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5оС до +35оС – 24 місяці від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на кришці.

Тара

Відро 5л; відро 10л.

| Середній розхід

1 літр / 9 – 10 м2 при одношаровому нанесенні.