1. Головна
  2. |
  3. Самовирівнююча суміш для...

Самовирівнююча суміш для підлоги

P-28

Самовирівнююча суміш для підлоги Р-28 призначена для вирівнювання бетонних, цементно-піщаних, інших стійких горизонтальних мінеральних поверхонь всередині житлових і побутових приміщень з середніми механічними навантаженнями та низьким рівнем вологості перед укладанням покриттів з ковроліну, лінолеуму, ламінату, паркетної дошки, плитки, тощо. Її також використовують при улаштуванні підлог з підігрівом, ремонту експлуатаційних поверхонь та для ’’з’єднання’’ різних основ. Розчин швидко твердне, утворюючи при цьому гладку поверхню; має високу адгезію, є міцним, стійким до механічних впливів та утворення тріщин, простим і зручним в роботі, екологічно безпечним.

Самовирівнююча-суміш-для-підлоги

ВИСОКА АДГЕЗІЯ

ТРІЩИНОСТІЙКА

ЛЕГКА В РОБОТІ

ДЛЯ ВНУТРІШНІХ РОБІТ

| Технічні характеристики

Кількість води для приготування розчину

0,18-0,2л на 1кг сухої суміші

Час використання до 20 хвилин
Можливість технологічного переміщення по поверхні після 10-ти годин
Виконувати подальші роботи можна після 3-х діб для укладання поверхні плиткою після 7-ми діб – лінолеуму, ковроліну, паркету, ламінату
Розпочинати експлуатацію теплої підлоги після 28-ми діб
Міцність зчеплення з основою (після 28-ми діб) не менше 1мПа
Міцність на стиск після 3-х діб – не менше 7мПа після 28-ми діб – не менше 25мПа
Міцність на згин після 3-х діб – не менше 2,5мПа після 28-ми діб – не менше 4мПа
Температура поверхні при використанні самовирівнюючого розчину від +5°С до +30°С
Температура експлуатації від -30°С до +70°С
від -30°С до +70°С не менше 75 циклів
Товщина шару 3-25мм
Витрати суміші на 1м2 при товщині шару 1мм 1,8кг

| Склад

Суха цементно-гіпсова суміш з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками.

| Підготовка поверхні

Основа, яку будуть вирівнювати розчином Р-28, повинна бути стійкою до деформацій, міцною, очищеною від сторонніх предметів та залишків речовин, які можуть знизити адгезію ( пилу, бруду, жирових, масляних та інших плям ). Існуючі тріщини ”розшити”, нестійкі ділянки поверхні видалити механічним способом. Для збільшення адгезії гладкі поверхні зачистити. Після цього основу з високим водопоглинанням покрити грунтом глибокого проникнення FTS і витримати більше 4-х годин. Поверхні з низьким водопоглинанням погрунтувати кварцовим грунтом FTS і витримати не менше 6-ти годин. Під час підготовки площини, на які будуть заливати самовирівнюючу суміш, необхідно відокремити від стін та інших будівельних конструкцій тонким еластичним шаром з пінопласту товщиною 5-10мм ( або мембраною з поліетилену високої щільності чи толі, тощо ).

| Приготування та використання

У ємність з водою насипати сухої суміші з розрахунку 1кг на 0,18-0,2л води та перемішати дрилем до утворення напіврідкої однорідної маси. Розчин витримати 5 хвилин, потім знову перемішати та використати на протязі 20 хвилин. Перед початком виконання робіт визначити товщину планованого шару. Розчин вилити на підготовлену поверхню і вирівняти шпателем або мірною планкою. За допомогою голчастого валика видалити з нього повітря. Визначену поверхню треба заливати розчином за один робочий цикл, а якщо це неможливо – то її розбивають на окремі ділянки і заливають через одну. Закінчують виконання робіт на незалитих частинах після висихання попередніх. На площах для заливання самовирівнюючої суміші більше 20 м2 потрібно виконувати компенсаційні шви.

| Умови виконання робіт та застереження

Роботи по приготуванню та використанню самовирівнюючої суміші Р-28 проводити при температурі від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря не більше 80% на протязі 20 хвилин, оберігаючи при цьому розчин від пересихання в зв’язку з попаданням на нього прямих сонячних променів та дії протягів. Одразу ж після закінчення робіт інструменти та засоби помити водою. Залишки затверділого розчину видалити механічним способом. Наступні роботи будуть залежати від затвердіння самовирівнюючого розчину. При температурі навколишнього середовища +20°С та відносній вологості повітря 60% виконувати технологічне переміщення по поверхні можна після 10-ти годин; класти плитку – не раніше 3-х діб; укладати ковролін, лінолеум, ламінат, паркет – не раніше 7-ми діб. Розпочинати експлуатацію теплих підлог – після 28 діб. При інших умовах ці показники будуть змінені.

Запобіжні заходи

|
Під час виконання робіт з приготування та використання самовирівнюючої суміші Р-28 берегти очі та шкіру. При попаданні розчину на шкіру або в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися до лікаря за допомогою. Невикористану суміш чи її розчин не виливати в каналізаційну мережу, а утилізувати як будівельне сміття.

| Упаковка та зберігання

Самовирівнююча суміш Р-28 фасується в паперові мішки по 25кг, 42шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

| Витрати суміші 

При товщині шару 1мм становить 1,8кг/м2.