Мозаїчна штукатурка MARMURE

мозаїчна штукатурка

stone LINE marmure

Мозаїчна штукатурка STONE LINE MARMURE є високоякісним декоративним матеріалом, виготовленим на основі натуральної мармурової крихти в природних кольорах каменю, акрилової дисперсії та модифікуючих добавок. Характеристики і якості: еластична, атмосферостійка, морозостійка, паропроникна, довговічна, екологічно чиста. Штукатурка стійка до забруднення, механічних пошкоджень і ультрафіолетового випромінювання. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Пропонується з фактурою зерна розміром 1,2мм та 1,8мм

Мозаїчна-штукатурка-FTS

– атмосферостійка  

– морозостійка  

– гідрофобна  

– стійка до забруднень та механічних  пошкоджень  

– легка в роботі  

– екологічно безпечна  

– миюча  

Пропонуємо переглянути фото фасадів, оздоблених мозаїчною штукатуркою FTS .

| Склад

Мармурова крихта, акрилова дисперсія, вода та модифікуючі добавки.

| Застосування та нанесення

Мозаїчна штукатурка MARMURE призначена для нанесення на армований шар в системі утеплення FTS з використанням пінополістирольних плит, мінеральні та бетонні поверхні, гіпсокартонні і деревностружкові плити. Відмінні декоративно-покривні якості MARMURE сприяють ії широкому застосуваню як для зовнішніх фрагментів фасаду (цоколь, стіни, відкоси, огороджувальні стовпчики), так і для оздоблення всередині приміщень. Штукатурка наноситься на чисту, гладку, суху та тверду основу, попередньо погрунтовану кварцовим грунтом FTS. Штукатурку перед нанесенням потрібно ретельно перемішати та звірити її відповідність згідно замовлення. При необхідності поступово розбавляти водою (але не більше, ніж 2% від ваги штукатурки) до належної консистенції. Наносити рівномірним шаром по всій поверхні на товщину зерна за допомогою нержавіючого шпателя по визначених архітектурних межах за один робочий цикл, а у випадку їх відсутності – стикування штукатурки рекомендується виконати за допомогою малярної стрічки.

Вміст природнього каменю в штукатурці може бути причиною незначної розбіжності у відтінках кольорів штукатурок різних партій, тому для збереження ідентичності кольору при роботі на одній площині рекомендується використовувати матеріал однієї партії, номер якої вказаний на кришці.

| Умови нанесення

Штукатурку наносити при температурі від +10оС до +25оС та відносній вологості повітря не більше 80%. Безпосередньо після нанесення штукатурка має нашарування світло-блакитного забарвлення, яке зникає по мірі її висихання. При температурі навколишнього середовища +20oС та відносній вологості повітря 60% висихання мозаїчної штукатурки становить 8-12 годин. За інших погодних умов цей процес може тривати 12-36 годин. Висихання штукатурки всередині приміщень повинно супроводжуватись їхнім постійним провітрюванням. До повного висихання оберігати штукатурку від дощу. Не наносити MARMURE при сильному вітрі та при попаданні на поверхню прямих сонячних променів. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях і умовах, що суперечать вищевказаним.

| Запобіжні заходи

Під час нанесення штукатурки берегти очі та шкіру. У випадку попадання штукатурної маси в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря.

| Зберігання

Оберігати мозаїчну штукатурку від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5оС до +35оС – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на кришці.

| Тара

Вага: 6 кг (відро); 23кг (відро)

| Середній розхід

MARMURE 1,2мм – 2,9-3,2 кг/м2
MARMURE 1,8мм – 3,7-4,1 кг/м2