Мозаїчна штукатурка GRANIT

Мозаїчна штукатурка

GRANIT

Мозаїчна штукатурка GRANIT є високоякісним декоративно-оздоблювальним матеріалом, виготовленим на основі мармурової крихти, слюди, акрилової дисперсії та модифікуючих добавок. Розмір зерна 1,2мм. Характеризується як: еластична, атмосферостійка, морозостійка, гідрофобна, стійка до забруднення і механічних пошкоджень, довговічна, універсальна в застосуванні, миюча, екологічно чиста, пожежобезпечна. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Мозаїчна-штукатурка-FTS

– атмосферостійка  

– морозостійка  

– гідрофобна  

– стійка до забруднень та механічних пошкоджень  

– легка в роботі  

– екологічно безпечна  

– миюча  

| Склад

Мармурова крихта, акрилова дисперсія, слюда, вода та модифікуючі добавки.

| Застосування та нанесення

Мозаїчна штукатурка GRANIT призначена для нанесення на армований шар в системі утеплення FTS із використанням пінополістиролу, мінеральні та бетонні поверхні, гіпсокартонні і деревостружкові плити. Відмінні декоративно-покривні якості штукатурки сприяють її широкому застосуванню як для зовнішніх фрагментів фасаду (цоколь, стіни, віконні та дверні відкоси, огороджувальні стовпчики), так і для оздоблення всередині приміщень (колони, стіни, пілястри та інші частини будівельних конструкцій). Будучи міцною і стійкою до механічних пошкоджень, мозаїчна штукатурка ефективно використовується як оздоблювальний матеріал в приміщеннях адміністративно-побутового типу. Штукатурка наноситься на чисту, гладку, суху та тверду основу, попередньо погрунтовану кварцовим грунтом FTS. Штукатурку перед нанесенням потрібно ретельно перемішати та звірити її відповідність згідно замовлення. При необхідності поступово розбавляти водою (але не більше 2% від ваги штукатурки) до належної консистенції. Наносити рівномірним шаром по всій поверхні на товщину зерна за допомогою нержавіючого шпателя по визначених архітектурних межах за один робочий цикл. Для збереження ідентичності кольору на одній площині рекомендується використовувати матеріал однієї партії, номер якої вказаний на кришці.

| Умови нанесення

Штукатурку наносити при температурі від +10oС до +25oС та відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі навколишнього середовища +20oС та відносній вологості повітря 60% висихання мозаїчної штукатурки відбудеться після 24-х годин. За інших погодних умов цей процес може тривати 24-48 годин. Нанесенню мозаїчної штукатурки на примикаючі до поверхні землі бетонні та інші мінеральні основи (цоколь, стовпчики, стіни підвальних приміщень) має передувати їхня професійно виконана гідроізоляція і водовідведення від будинку, а також для захисту від вологої основи, – теплоізоляція пінополістирольними плитами високої щільності товщиною не менше 2см. Це не допустить «здуття» або відшарування мозаїчної штукатурки та збільшить термін її експлуатації. Висихання штукатурки всередині приміщень повинно супроводжуватись їхнім постійним провітрюванням. До повного висихання оберігати штукатурку від дощу. Не наносити штукатурку в спекотну погоду, при сильному вітрі та при попаданні на поверхню прямих сонячних променів. Після закінчення робіт інструмент помити водою.

| Запобіжні заходи

Під час нанесення штукатурки берегти очі та шкіру. У випадку попадання штукатурної маси в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря.

| Зберігання

Оберігати мозаїчну штукатурку від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5оС до +35оС – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на кришці.

| Тара

Вага: 4 кг (відро); 18кг (відро).

| Середній розхід

GRANIT 1,2мм – 1,9-2,2 кг/м2.