Клей для піно-газоблоків BLOCK-63

Клей для піно- газоблоків

BLOCK-63

Клей для піно- газоблоків BLOCK-63 будівельна суміш на цементній основі, яка використовується для мурування внутрішніх та зовнішніх стін будівель блоками, виготовленими з піно-, газобетону, пористої кераміки та матеріалів вапняно-піщаного походження (ракушняк, силікат, тощо). Особливість розробленої нашими фахівцями рецептури цього клею забезпечує міцність будівельних конструкцій та подовжує термін їхньої експлуатації. Клей для піно- газоблоків BLOCK-63 має високу адгезію з основами, еластичний, паропроникний, водо-, морозостійкий, економний не утворює «містків холоду» і не дає усадки; є екологічно чистим та легким в роботі.

клей для газоблоків

– морозостійкий  

– паропроникний  

– зручний в роботі  

– висока адгезія  

– екологічно чистий  

| Технічні характеристики

| Склад

Цементно-піщана суміш з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками.

| Застосування та нанесення

Основа, на яку будуть викладати блоки, повинна бути сухою, стійкою, відповідати встановленим стандартам та вимогам будівництва. Блоки перед кладкою потрібно очистити від пилу, бруду та залишків інших речовин, які можуть знизити адгезію клейового розчину. Клей насипати у ємність з водою з розрахунку 0,2 – 0, 22 л на 1 кг сухої суміші, одночасно перемішуючи дрилем до отримання однорідної, еластичної маси. Розчин витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати та використати на протязі 2,5 годин. Приготовлену клейову суміш BLOCK – 63 рівномірно наносять кельмою на основу суцільним шаром товщиною 2-4 мм (залежно від особливостей будови блоків, нерівностей поверхні, природи походження матеріалу для їх виготовлення та професійних навичок майстра). Потім вирівнюють його лопаткою для кладки блоків або зубчатим шпателем з відповідно обраним розміром зубця:

товщина шару розмір зубця
2мм 4мм Х 4мм
3мм 6мм Х 6мм
4мм 8мм Х 8мм

Крім основи, в такий же спосіб по черзі наносять клейову суміш на інші контактні поверхні блоку для забезпечення міцності та надійності будівельної споруди ( торці блоку, передні – задні стінки під час мурування стіни товщиною у два блоки) і на протязі 5 хвилин після кладки при допомозі гумового молотка відкориговують положення кожного.

| Умови використання

Будівельну суміш BLOCK – 63 використовують при температурі від +5oС до +30oС та відносній вологості повітря не більше 80%. При можливих заморозках використовують клей для кладки з протиморозною добавкою. Вміст її зазначено на мішку наклейкою з надписом -5oС. Під час виконання робіт оберігати приготовлену клеєву суміш від попадання прямих сонячних променів та дощу. Не рекомендується використовувати BLOCK – 63 при сильному вітрові. Після закінчення робіт інструмент промити водою. Ефективність вищенаведених рекомендацій буде максимальною при використанні будівельної суміші при температурі навколишнього середовища +20oС та відносній вологості повітря 60%. Тоді затвердіння клею відбудеться після 24 – х годин. Цей показник часу може мінятися при зміні температури та вологості повітря.

| Запобіжні заходи

Під час використання будівельної суміші BLOCK – 63 берегти очі та шкіру. При попаданні клейового розчину в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутись за допомогою до лікаря. Залишки продукту не виливати в каналізацію, а утилізувати як будівельне сміття.

| Упаковка та зберігання

Клей BLOCK – 63 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих складських приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.