Латексна фарба для стін CLASSIC

Латексна фарба для стін

CLASSIC

Латексна фарба для стін CLASSIC виготовлена на базі акрилової дисперсії та мінеральних наповнювачів, характеризується як паропроникна, стійка до мокрого стирання, утворює матове покриття, має підвищену покривну здатність, екологічно безпечна, містить антигрибкову добавку. Колорується за каталогом кольорів NCS високоякісними барвниками європейського виробництва, а також універсальними пігментними пастами або концентратами.

фарба-латексна- classic

– паропроникна  

– легка в нанесенні  

– екологічно безпечна  

– для внутрішніх робіт  

| Застосування та нанесення

Латексна фарба для стін CLASSIC призначена для нанесення всередині приміщень на бетонні та мінеральні поверхні, гіпсокартонні плити, деревопохідні основи, тощо. Використовується для фарбування стін і стель в сухих та вологих приміщеннях з підвищеним експлуатаційним навантаженням. Перед використанням фарбу необхідно ретельно перемішати та звірити її відповідність згідно замовлення. Фарба наноситься на підготовлену чисту, суху і тверду поверхню в два шари. При необхідності розбавити водою (не більше 5% від об’єму) до належної консистенції.

| Умови нанесення

Фарбу наносити за допомогою щітки, валика або розпилювача при температурі від +8оС до +28оС та відносній вологості повітря не більше 80%. Для збереження ідентичності кольору на одній площині рекомендується використовувати фарбу однієї партії, номер якої вказаний на кришці. При температурі +20оС та відносній вологості повітря 60% висихання фарби триває 1,5-2 години. За інших температурних показників та вологості повітря в приміщенні цей процес може становити до 5 годин. Не наносити фарбу при попаданні на поверхню прямих сонячних променів; уникати протягів. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Використання фарби разом з продукцією інших виробників не рекомендується. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання фарби, а також її застосування в інших цілях і умовах, що суперечать вищевказаним.

| Запобіжні заходи

Під час нанесення фарби берегти очі та шкіру. У випадку попадання фарби в очі, негайно промити їх водою; при необхідності звернутися за допомогою до лікаря.

| Зберігання

Оберігати латексну інтер’єрну фарбу CLASSIC від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5оС до +35оС – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на кришці.

| Тара

Відро 1л; 3л; 5л; 10л.

| Середній розхід

1 літр / 9-11м2 при одношаровому нанесенні по гладкій поверхні.