1. Головна
  2. |
  3. Фасадна акрилова фарба...

Фасадна акрилова фарба

ECO FAСADE FP – 04

Фасадна акрилова фарба ECO FAСADE FP – 04 виготовляється на базі акрилової дисперсії та мінеральних наповнювачів. Вона утворює матове, декоративно-захисне покриття; є атмосферостійкою, гідрофобною, стійкою до миття, економічною у витратах та екологічно безпечною. Колорується відповідно до колекції кольорів FTS FACADE високоякісними барвниками європейського виробництва, які є стійкими до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних впливів.

fp-04-акрилова-фасадна-фарба

– атмосферостійка  

– гідрофобна  

– стійка до миття  

– легка в роботі  

– екологічно безпечна  

| Застосування та нанесення

Фасадна акрилова фарба ECO FAСADE FP – 04 використовується для декорування мінеральних штукатурок типу «баранек» та «короїд», які використовують в системах утеплення із застосуванням пінополістирольних плит, бетонних та інших мінеральних будівельних поверхонь. Перед використанням фарбу необхідно ретельно перемішати та звірити її відповідність згідно замовлення. При необхідності розбавити водою ( але не більше 4% від об’єму) до належної консистенції. Фарба наноситься на підготовлену чисту, суху і тверду поверхню в два шари. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

| Умови нанесення

Фарбу нанести за допомогою щітки, валика або розпилювача при температурі від +50С до +300С та відносній вологості повітря не більше 80%. Для збереження ідентичності кольору на одній площині рекомендується використовувати фарбу однієї партії, номер якої вказаний на кришці. При температурі навколишнього середовища +200С та відносній вологості повітря 60% висихання фарби становить 3-4 години. За інших погодних умов ці показники можуть змінюватися і тривати до 8 годин. До повного висихання фарбовану поверхню оберігати від дощу. Не наносити фарбу при попаданні на поверхню прямих сонячних променів та сильному вітрі. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Використання фарби разом з продукцією інших виробників не рекомендується. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання фарби, а також за ії застосування в інших цілях і умовах, що не відповідають зазначеним.

| Запобіжні заходи

Під час нанесення фарби берегти очі та шкіру. У випадку попадання фарби в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Невикористану фарбу не виливати в каналізаційну мережу. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття.

| Зберігання

Оберігати фарбу від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5оС до +35оС – 24 місяці від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на кришці.

| Тара

Відро 5л; відро 10л.

| Середній розхід

1 літр / 5,5 – 6,5 м2 при одношаровому нанесенні по фактурній поверхні.
1 літр / 8 – 9 м2 при одношаровому нанесенні по гладкій поверхні.