Акрилова фасадна фарба FACADE LUXE

Акрилова фасадна фарба

FACADE LUXE

Акрилова фасадна фарба FACADE LUXE характеризується як атмосферостійка, гідрофобна, утворює матове покриття, стійка до миття, екологічно безпечна. Колорується відповідно до колекції кольорів FTS FACADE високоякісними барвниками європейського виробництва, які є стійкими до атмосферних впливів та ультрафіолетового випромінювання.

Акрилова-фасадна-фарба

– атмосферостійка  

– морозостійка  

– гідрофобна  

– стійка до миття  

– легка в роботі  

– екологічно безпечна  

| Склад

Виготовлена на базі акрилової дисперсії та мінеральних наповнювачів.

| Застосування та нанесення

Акрилова фасадна фарба призначена для нанесення на армований шар в системі утеплення FTS із застосуванням пінополістиролу, мінеральні штукатурки, бетонні поверхні та гіпсокартонні плити. Перед використанням фарбу необхідно ретельно перемішати та звірити її відповідність згідно замовлення. При необхідності розбавити водою (не більше 5% від об’єму) до належної консистенції. Фарба наноситься на підготовлену чисту, суху і тверду поверхню. Фарбування виконати в два шари. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.

| Умови нанесення

Акрилову фасадну фарбу FACADE LUXE наносити за допомогою щітки, валика або розпилювача при температурі від +8оС до +28оС та відносній вологості повітря не більше 80%. Для збереження ідентичності кольору на одній площині рекомендується використовувати фарбу однієї партії, номер якої вказаний на кришці. При температурі навколишнього середовища +20оС та відносній вологості повітря 60% висихання фарби становить 4-5 годин. За інших погодних умов цей процес може тривати 8-10 годин. До повного висихання фарбовану поверхню оберігати від дощу. Не наносити фарбу при попаданні на поверхню прямих сонячних променів та при сильному вітрі. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Використання фарби разом з продукцією інших виробників не рекомендується. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання фарби, а також за її застосування в інших цілях і умовах, що суперечать вищевказаним.

| Запобіжні заходи

Під час нанесення фарби берегти очі та шкіру. У випадку попадання фарби в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря.

| Зберігання

Оберігати фарбу від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5оС до +35оС – 24 місяці від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на кришці.

| Тара

Відро 5л; відро 10л.

| Середній розхід

1 літр / 9 – 10 м2 при одношаровому нанесенні.