Акрилова декоративна штукатурка

Акрилова декоративна штукатурка

STRUCTURE LINE

Акрилова декоративна штукатурка STRUCTURE LINE є готовою до застосування масою на базі акрилових дисперсій та мінеральних наповнювачів. Характеризується як еластична, атмосферостійка, морозостійка, гідрофобна, стійка до механічних пошкоджень, легка в роботі, миюча, екологічно безпечна, колорується відповідно до колекції кольорів FTS FACADE.

Штукатурка -короїд-баранек

– атмосферостійка  

– морозостійка  

– гідрофобна  

– стійка до механічних пошкоджень  

– легка в роботі  

– екологічно безпечна  

– миюча  

Пропонуємо переглянути фото фасадів, оздоблених декоративною штукатуркою FTS .

| Склад

Суспензія синтетичних смол, пігментів, мінеральних наповнювачів та модифікуючих добавок.

| Застосування та нанесення

Акрилова декоративна штукатурка призначена для нанесення на мінеральні штукатурки, армований шар в системах утеплення із застосуванням пінополістиролу, гіпсокартонні плити та бетонні поверхні. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Штукатурка наноситься на чисту, гладку, суху і тверду основу, попередньо погрунтовану акриловим грунтом FTS, колір якого повинен бути подібний до кольору штукатурки. Штукатурку перед нанесенням потрібно ретельно перемішати та звірити відповідність кольорів. При необхідності розбавити водою (не більше 1% від ваги штукатурки) до належної консистенції. Наносити рівномірним шаром на товщину зерна за допомогою нержавіючого шпателя. Для затирання штукатурки використовується пластикова терка. Від характеру затирання буде залежати кінцевий зовнішній вигляд штукатурки. Для того, щоб уникнути з’єднань, штукатурку необхідно наносити і затирати по визначених архітектурних межах за один робочий цикл, а у випадку їх відсутності – стикування штукатурки рекомендується виконати за допомогою малярної стрічки.

| Умови нанесення

Штукатурку наносити при температурі від +5°С до +25°С та відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі навколишнього середовища +20°С та відносній вологості повітря 60% висихання штукатурки становить 6-12 годин. За інших погодніх умов цей процес може тривати 12-24 години. До повного висихання оберігати від дощу. Не наносити штукатурку при попаданні на поверхню прямих сонячних променів та при сильному вітрі. Після закінчення робіт інструмент помити водою.

| Запобіжні заходи

Під час нанесення штукатурки берегти очі та шкіру. У випадку попадання штукатурної маси в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря.

| Зберігання

Оберігати декоративну штукатурку STRUCTURE LINE “короїд”, “баранек” від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5°С до +35°С – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на кришці.

| Тара

Відро 25 кг

| Середній розхід

1,8-2,1 кг/м2 – баранек 1,0 мм
2,5-2,8 кг/м2 – баранек 1,5 мм
3,3-3,6 кг/м2 – баранек 2,0 мм
2,6-2,9 кг/м2 – короїд 2,0 мм
3,3-3,6 кг/м2 – короїд 2,5 мм