Клей для приклеювання пінополістирольних плит ECO FACADE G-01

клей для приклеювання пінополістирольних плит

ECO FACADE G-01

Клей для приклеювання пінополістирольних плит ECO FACADE G-01 – це будівельна суміш на цементній основі, яку використовують для приклеювання плит з пінополістиролу в системах теплоізоляції. Основа, на яку буде виконуватися приклеювання пінополістирольних плит повинна бути стійкою, сухою, очищеною від залишків речовин, які можуть понизити адгезію клею. При необхідності значні тріщини та нерівності вирівняти штукатурною масою та прогрунтувати грунтом глибокого проникнення.

Клей для приклеювання пінополістирольних плит ECO FACADE G-01

– паропроникний  

– зручний в роботі  

– висока адгезія  

– екологічно чистий  

| Технічні характеристики

Склад Цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками
Кількість води для приготування клею 0,17-0,2л на 1кг сухої суміші
Час використання готового розчину до 2-х годин
Міцність зчеплення з основою більше 0,8 мПа
Температура використання клейової суміші від +5оC до +30оC
Температура експлуатації від -35оC до +65оC
Товщина шару до 15 мм
Розхід (залежно від нерівностей
основи та зворотньої сторони
облицювального матеріалу)
4,5-6 кг/м2

| Застосування та нанесення

Приклеювання плит з пінопласту виконують суцільним, смуговим або маяковим способами. Незалежно від обраного способу приклеювання, клей для приклеювання пінополістирольних плит ECO FACADE G-01 нанести на відстані 15-20 мм від країв утеплювача по всьому його периметру. Після нанесення клею, утеплювач слід одразу ж встановити в проектне положення і притиснути до поверхні. Плити приклеювати щільно одна до одної в одній площині та не допускати збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2-х мм. Механічне кріплення утеплювача фасадними дюбелями виконувати не раніше 3-х діб після приклеювання його до основи. Поверхню стін під час приклеювання утеплювача слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та дощу. Не виконувати роботи при сильному вітрі. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Вищевказані рекомендації будуть максимально ефективними при температурі +200 С та відносній вологості повітря 60%. Тоді затвердіння клею відбудеться через 3 доби, а тужавіння – після 8-ми діб. При інших умовах ці показники можуть змінюватися.

Під час виконання робіт берегти очі та шкіру. При попаданні клейового розчину в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття.

Клей для приклеювання пінополістирольних плит ECO FACADE G-01 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42 шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.