Клей для армування та приклеювання теплоізоляційних плит ECO FACADE G-02

клей для армування та приклеювання теплоізоляційних плит

ECO FACADE G-02

Клей для армування та приклеювання теплоізоляційних плит ECO FACADE G-02 є сухою будівельною сумішшю на цементній основі, яка призначена для виконання армованого шару в системах утеплення та приклеювання плит з мінеральної вати і пінополістиролу.

Клей для армування та приклеювання теплоізоляційних плит ECO FACADE G-02

– гідрофобний  

– паропроникний  

– зручний в роботі  

– висока адгезія  

– екологічно чистий  

| Технічні характеристики

Склад Цементна суміш з вмістом мінеральних наповнювачів, органічних та модифікуючих добавок, скловолокна
Кількість води для приготування клею 0,19-0,22л на 1кг сухої суміші
Час використання готового розчину до 2-х годин
Температура використання клейової суміші від +5oС до +30oС
Температура експлуатації від -35oС С до +65oС
Товщина шару при приклеюванні до 15 мм
Товщина армованого шару до 3-4 мм
Розхід (залежно від нерівностей основи та зворотньої сторони облицювального матеріалу) 4,5-6кг/м2 – при приклеюванні плит з пінопласту 5-7кг/м2 – при приклеюванні утеплювача з мінеральної вати
Розхід при виконанні армованого шару 4-5 кг/м2

| Застосування та нанесення

Приклеювання плит з пінопласту виконують суцільним, смуговим або маяковими способами; а з мінеральної вати – тільки суцільним способом. Механічне кріплення фасадними дюбелями теплоізоляційних плит та виконання армованого шару розпочинати через 3 доби після їх приклеювання до основи. Для цього клей для армування теплоізоляційних плит ECO FACADE G-02 нанести тонким шаром до 2-х мм на поверхню теплоізоляційних плит і вирівняти теркою. Потім рівномірно натягнути та вкласти згори донизу скловолокнисту сітку. Стикування суміжних смуг сітки між собою виконати шляхом накладання їхніх країв один на одного шириною 10см. Одразу ж по вклеєній сітці нанести другий шар армуючої суміші товщиною 2мм і вирівняти таким чином, щоб сітка не проглядалася з-під клею. Загальна товщина захисного армованого шару повинна складати близько 4мм. Грунтувати та проводити оздоблювання армованого шару можна розпочинати через 3 доби після його нанесення. Поверхню стін під час приклеювання утеплювача та виконання армованого шару слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та дощу.

Не виконувати роботи при сильному вітрі. Ефективність даних рекомендацій буде дійсною при температурі +20°С та відносній вологості повітря 60%. Тоді затвердіння клею відбудеться через 3 доби, а тужавіння – після 7-ми діб. Під час виконання робіт берегти очі та шкіру. При попаданні клейового розчину в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Клей для армування теплоізоляційних плит ECO FACADE G-02 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42 шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.