Силіконова фасадна фарба

Facade luxe
Силіконова фасадна фарба

  • універсальна
  • атмосферостійка
  • паропроникна
  • водовідштовхуюча
  • екологічно чиста

Описова характеристика

Склад та властивості

Фасадна силіконова фарба FACADE LUXE є високоякісним оздоблювальним матеріалом, виготовленим на основі силіконової смоли, мінеральних наповнювачів та модифікуючих добавок. Основні властивості та переваги: атмосферостійка, паропроникна, водовідштовхуюча, стійка до забруднення, універсальна в застосуванні, екологічно чиста, утворює матове покриття, колорується відповідно до колекції кольорів FTS FACADE високоякісними барвниками європейського виробництва, які є стійкими до атмосферних впливів та ультрафіолетового випромінювання.
 

Застосування та нанесення 

Фасадна силіконова фарба призначена для нанесення на армований шар в системі утеплення FTS із застосуванням пінополістирольних та мінераловатних плит, мінеральні штукатурки, інші будівельні поверхні. Перед використанням фарбу необхідно ретельно перемішати та звірити її відповідність згідно замовлення. При необхідності розбавити водою (не більше 5% від об’єму) до належної консистенції. Фарба наноситься на підготовлену чисту, суху і тверду поверхню. Фарбування виконати в два шари. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.
 

Умови нанесення

Фасадну силіконову фарбу FACADE LUXE наносити за допомогою щітки, валика або розпилювача при температурі від +8oС та відносній вологості повітря 60% висихання фарби становить 4-5 години. За інших погодних умов цей процес може тривати 8-10 годин. До повного висихання фарбовану поверхню оберігати від дощу. Не наносити фарбу при попаданні на поверхню прямих сонячних променів та при сильному вітрі. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Використання фарби разом з продукцією інших виробників не рекомендується. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання фарби, а також за ії застосування в інших цілях і умовах, що суперечать вищевказаним.
 

Запобіжні заходи

Під час нанесення фарби берегти очі та шкіру. У випадку попадання фарби в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря.
 

Зберігання

Оберігати фарбу від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5oС до +35oC
 

Тара

Відро 5л; відро 10л.
 

Розхід

1 літр / 6 – 7м2 при одношаровому нанесенні по фактурній поверхні
1 літр / 9 – 10м2 при одношаровому нанесенні по гладкій поверхні