Штук F-10

Штук f-10
штукатурка вапняна

  • відмінна адгезія
  • еластична
  • паропроникна
  • зручна в роботі
  • екологічно безпечна

Описова характеристика

Призначення та властивості

Штукатурка вапняна ШТУК F-10 призначена для вирівнювання всередині приміщень цементно-вапняних, бетонних та інших мінеральних поверхонь перед подальшим виконанням декоративно-оздоблювальних робіт (фарбуванням стін, приклеюванням шпалер, тощо). Штук характеризується відмінною адгезією, є еластичним, екологічно безпечним, паропроникним, зручним в роботі. Температура його експлуатації становить від -30°С до +70°С.
 

Склад

Суха будівельна суміш на основі високоякісного гідратного вапна з мінеральними наповнювачами.
 

Підготовка та нанесення

Штукатурка вапняна ШТУК F-10 наноситься на попередньо поґрунтовану грунтом FTS поверхню, яка повинна бути міцною, стійкою до деформацій, сухою та очищеною від залишків речовин, які можуть знизити адгезію (пилу, жирових плям, залишків старої фарби, тощо). У ємність з водою насипати сухої суміші з розрахунку 1кг на 0,32-0,36л води та перемішати до утворення однорідної еластичної маси. Розчин витримати 5 хвилин, потім знову перемішати та використати на протязі 2-х годин. Під час роботи консистенцію штуку підтримувати повторним перемішуванням, а не добавлянням води. Приготовлений штук за допомогою нержавіючого шпателя або терки нанести на поверхню тонким шаром товщиною до 3-х мм за одне нанесення. Наступний шар наносити після висихання попереднього. Для отримання гладкої поверхні, поролоновою губкою виконати незначну розмивку штуку при одночасному зволоженні поверхні, але тільки після початку його тужавіння. Час від нанесення штуку до моменту його затирання становить 5-20 хвилин і буде залежати від водопоглинання основи та умов навколишнього середовища. Фінішне затирання штуку на поверхні виконується поролоновою теркою. При необхідності терку треба зволожувати та видаляти з неї залишки вапняної штукатурки.
 

Умови нанесення

Поверхню стін під час нанесення штуку слід оберігати від попадання прямих сонячних променів. Наносити штукатурку при температурі від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря не більше 80%. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Вищенаведені рекомендації будуть дійсними при температурі +20°С та відносній вологості повітря 60%. Тоді повне висихання вапняної штукатурки відбудеться через 7 діб. При інших умовах цей показник може змінюватися.
 

Застереження

Не допускати надмірного затирання штуку та пересихання країв, оскільки це може призвести до неоднорідності поверхні. Розпочинати подальші роботи по оздобленню поверхні (фарбувати, наносити декоративні штукатурки, клеїти шпалери, тощо) можна після повного висихання штуку, але не раніше ніж 7 діб після його нанесення. Змішувати та використовувати вапняну штукатурку разом з продукцією інших виробників не рекомендується. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання штуку чи його застосування в інших цілях.
 

Запобіжні заходи 

Вапняна штукатурка ШТУК F-10 містить вапно, яке має лужні властивості. Тому під час нанесення штуку необхідно берегти очі та шкіру. При попаданні штукатурного розчину в очі або на шкіру, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Невикористану суміш чи її розчин не виливати в каналізаційну мережу, а утилізувати як будівельне сміття.
 

Упаковка та зберігання

Штукатурка вапняна ШТУК F-10 фасується в паперові мішки по 23кг, 42шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.
 

Технічні характеристики

Склад Суха суміш на основі високоякісного
гідратного вапна з мінеральними наповнювачами
Кількість води для приготування клейової суміші 0,32-0,36л на 1 кг сухої суміші
Час використання готового розчину до 2-х годин
Міцність зчеплення з основою більше 0,3 МПа
Температура використання клейової суміші від +5оС до +30оС
Температура експлуатації від -40оС до +70оС
Товщина шару до 3 мм
Паропроникність не менше 0,05мг/м2 год Па
Розхід штуку на 1м2 при товщині шару 1мм плит 1,5кг