Шпаклівка фінішна

Шпаклівка фінішна акрилова є готовою до використання пастоподібною масою, яка призначена для шпаклювання та вирівнювання всередині приміщень стін і стель, фінішної підготовки цементно-вапняних штукатурок, гіпсокартонних плит, бетонних та інших мінеральних поверхонь до нанесення декоративно-оздоблювальних матеріалів ( інтер’єрних фарбів і штукатурок, шпалер, тощо). Шпаклівка характеризується високою адгезією, є еластичною, зручною в роботі, паропроникною, екологічно чистою. Вона швидко висихає, легко шліфується та утворює гладке, матове покриття білого кольору. Температура експлуатації шпаклівки від -300С до +800С.

шпаклівка фінішна

АКРИЛОВА

  • – висока адгезію  
  • – паропроникна  
  • – екологічно безпечна  
  • – легка в нанесенні  
  • – для внутрішніх робіт  

Склад

Акрилова дисперсія, мінеральні наповнювачі та модифікуючі добавки.

Застосування та нанесення

Поверхня, на яку будуть наносити фінішну шпаклівку, повинна бути стійкою, сухою, очищеною від залишків речовин, які можуть знизити адгезію. Тріщини та нерівності більше 3-х мм необхідно вирівняти штукатурною масою та погрунтувати грунтом. Перед застосуванням шпаклівку необхідно ретельно перемішати механічним дрилем до отримання густої, еластичної маси. Потім за допомогою нержавіючого шпателя або терки нанести шпаклівку на поверхню тонким шаром товщиною 1 – 1,5мм. Відкритий час використання шпаклювальної маси становить не менше 5хв. Наступний шар шпаклівки можна наносити тільки після повного висихання попереднього. Максимальна товщина шпаклювального шару не повинна перевищувати 3мм. По закінченню робіт інструмент помити водою. Поверхню після висихання шліфують абразивною сіткою або папером та очищують від пилу.

Умови нанесення

Фінішну шпаклівку наносити при температурі від +100С до +300С та відносній вологості повітря не більше 70%. Поверхню стель та стін під час виконання робіт і до повного висихання шпаклівки слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та надмірної вологості. При температурі всередині приміщення +200С та відносній вологості повітря 60% висихання 1,5мм шару шпаклювальної маси буде тривати не менше 4-х годин. При інших умовах цей час буде змінений.

Запобіжні заходи

Під час нанесення шпаклівки берегти очі та шкіру. У випадку попадання шпаклювальної маси в очі, негайно промити їх водою, при потребі звернутися за допомогою до лікаря. Залишки шпаклювального матеріалу не виливати в каналізаційну мережу, а утилізувати як будівельне сміття.

Зберігання

Берегти шпаклівку від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +50С до +350С – 12 місяців від дати виготовлення, яка вказана на кришці.

Тара

Відра: 1,5кг; 5кг; 8кг; 17кг; 27кг

Середній розхід:

  • Залежить від нерівностей поверхні і при товщині шпаклювального шару 1мм становить 1 кг/м2