Про компанію

Початок діяльності

2004

Наша компанія розпочала свою діяльність з надання професійних послуг по утепленню та оздобленню фасадів будинків. Одночасно розвивається і другий напрямок роботи підприємства–торгівля теплоізоляційними та декоративно-оздоблювальними матеріалами.

2010

Висока якість наданих послуг та обгрунтовані ціни призвели до значного збільшення об’ємів реалізації продукції. Розпочато виробництво декоративно-оздоблювальних матеріалів під торговою маркою FTS (Фасадтермосервіс). З цього часу компанія успішно розвивається у трьох напрямках :
– виробництво декоративно-оздоблювальних матеріалів
– гуртова та роздрібна торгівля
– надання професійних послуг по утепленню та оздобленню фасадів будинків.
За шість років впроваджено у виробництво фасадні акрилові та силіконові штукатурки, мозаїчні штукатурки, фасадні фарби, грунтівки.

Подальший розвиток

2016

Започатковано виробництво сухих будівельних сумішей. Була задоволена потреба ринку у новій продукції: клеї для системи утеплення, клеї для плитки та каменю, клей для кладки піно- і газоблоків, мінеральна декоративна штукатурка та вапняна (штук).

2017

Cистема утеплення FTS стала сертифікованою. Для виробництва продукції наша компанія використовує високоякісну сировину провідних світових фірм, таких як DOWCHEMICAL, BASF, OMYA, SAMSUNG CHEMICAL. Висновки санітарно-епідеміологічних експертиз підтверджують відповідність нашої продукції. За короткий проміжок часу торгова марка FTS завоювала визнання професіоналів та значно розширила географію продажу своїх товарів. На сьогоднішній день декоративні штукатурки та фарби FTS надають естетичного вигляду будинкам, житловим комплексам, промисловим об’єктам та архітектурним пам’яткам.

2018

Співпраця з нашими замовниками постійно міцніє та розвивається. І це стимулювало виробництво інтер’єрних фарб та пінопласту. Сьогодні ми виготовляємо такі марки пінополістирольних плит: BRAVOMIX ЕCO FACADE 25, FTS НОРМА 35, FTS ЕКСТРА 35, FTS ПСБ-С-25, FTS ЕТАЛОН 35, FTS ПРЕМІУМ 35, FTS ПСБ-С-35; також інтер’єрні фарби: COMFORT, COMFORT WHITE, CLASSIC, CLASSIC WHITE, ATLAS PREMIUM, LOTUS PREMIUM

Продукція нашого заводу успішно реалізується на всій території України. Зараз на черзі у впровадження ряд нових високо-
технологічних матеріалів, виробництво яких заплановане на 2018-2019 рр.

Наша продукція виготовлена згідно ДСТУ Б В.2.7-8-94.
Плідна та довготривала співпраця з нашими партнерами основана на оптимально створених взаємовигідних, перевірених часом, дилерських умовах. Обираючи продукцію торгової марки FTS, Ви не тільки підтримуєте вітчизняного виробника, а й дбаєте про комфортні умови проживання своєї родини в будинку, його естетичний вигляд, економію коштів та чистоту навколишнього середовища. Будемо раді зустрічі з Вами.

FTS – якість, сервіс, гарантія