Про компанію

Про компанію

2004

Свою діяльність компанія розпочала  з надання професійних послуг по утепленню та оздобленню фасадів будинків.
Одночасно з цим починає розвиватися другий напрямок роботи підприємства – торгівля теплоізоляційними та декоративно-оздоблювальними матеріалами. Одночасно з цим починає розвиватися другий напрямок роботи підприємства – торгівля теплоізоляційними та декоративно-оздоблювальними матеріалами.

2010

Висока якість наданих послуг та обгрунтовані ціни призвели до значного збільшення об’ємів реалізації продукції, що стимулювало фірму до створення в 2010 році власного виробництва декоративно-оздоблювальних матеріалів під торговою маркою FTS (ФасадТермоСервіс). З цього часу компанія успішно розвивається у трьох напрямках :

– виробництво декоративно-оздоблювальних матеріалів
– гуртова та роздрібна торгівля
– надання професійних послуг по утепленню та оздобленню фасадів будинків.
За п’ять років впроваджено у виробництво фасадні акрилові та силіконові штукатурки, мозаїчні штукатурки, фасадні та інтер’єрні фарби, грунтівки.

2016

Було розпочато виробництво сухих будівельних сумішей. Великі потужності нашого заводу задовольнили потребу споживачів в таких матеріалах: клеї для системи утеплення; плитки та каменю; кладки піно-і газоблоків. Технологи підприємства здійснюють постійний контроль за якістю виготовленої продукції.

Для виробництва нашої продукції використовується сировина провідних світових виробників, таких як DOW CHEMICAL, BASF, OMYA, SAMSUNG CHEMICAL. Відповідність продукції до санітарних норм України підтверджено «Висновком санітарно-епідеміологічної експертизи» №05.03.02-04/66047 від 04.07.2012р.

За короткий проміжок часу торгова марка FTS завоювала визнання професіоналів та значно розширила географію продажу своїх товарів. На сьогоднішній день декоративні штукатурки та фарби FTS надають естетичного вигляду будинкам, житловим комплексам, промисловим об’єктам та архітектурним пам’яткам.

Продукція нашого заводу успішно реалізується на території України, зокрема в Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Закарпатській, Хмельницькій, Волинській, Рівненській, Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Київській областях та в місті Києві.

2018

Нові тенденції сучасного ринку декоративно-оздоблювальних матеріалів та тісна співпраця з нашими замовниками стимулювали розробку декількох нових високоякісних матеріалів для оздоблення фасадів та інтер’єрів. Стратегія розвитку фірми розрахована на результатитвну, довготривалу та взаємовигідну співпрацю з нашими партнерами. Досвідчені менеджери запропонують Вам оптимальні дилерські умови, забезпечать рекламною продукцією.