Пінопласт

Пінопласт, як теплоізоляційний матеріал, використовують в цілому світі вже більше 50 років після його винайдення німецькими спеціалістами.

На сьогоднішній день завдяки своїм фізичним та хімічним властивостям пінопласт продовжує і надалі ефективно використовуватися для утеплення та шумоізоляції будівель (стін, дахів, підлог, цоколів), для виготовлення сендвіч-панелей у будівництві. Крім того, значну частину пінополістиролу використовують в машинобудуванні, для пакування виробів в меблевій та харчовій промисловостях.

В зв’язку з постійним зростанням цін на енергоносії, утеплення стало ще більш актуальним за останні роки та розвивається і підтримується на державному рівні завдяки постійним кредитним програмам з теплоізоляції житла. І це не спроста, адже саме завдяки утепленню ми створюємо оптимальні комфортні умови проживання та заощаджуємо до 50% витрат на опаленні. Жодне сучасне будівництво не обходиться без використання пінопласту. З кожним роком спостерігаємо тенденцію збільшення об’ємів виробництва пінопласту в країні для задоволення потреб споживачів.

Виробництво пінопласту

Пінопласт – утеплювач, який отримують шляхом спінювання гранул полістиролу. Його клітинна будова містить повітря, яке має один з найнижчих показників теплопровідності. Функцію пороутворення виконує простий вуглеводень – газ пентан, який швидко розкладається, не спричиняючи при цьому шкоди довкіллю. На наступній стадії виробництва його роль виконує повітря, і, як наслідок – отриманий пінополістирол є екологічно безпечним утеплювачем для нашого життя і здоров’я.

Ефективність теплоізоляції пінопластом

Теплоізоляція пінопластом є енергофективною. Для порівняння: утеплення стіни пінопластом товщиною 10см відповідає за теплоопором цегляній стіні товщиною 120см, дерев’яній – 350см, бетонній – 400см. Максимальна ефективність теплоізоляції будівельної споруди буде досягнута при комплексному її утепленні ( утеплення цоколя, підлоги, стін, даху) та використанні в будівництві енергозберігаючих вікон та дверей. При цьому необхідно пам’ятати не тільки про правильність підбору утеплювача, але й про професійне виконання теплоізоляції.

пінопласт норма 35
НОРМА 35

Плити пінополістирольні

Переглянути 

пінопласт екстра 35
ЕКСТРА 35

Плити пінополістирольні

Переглянути 


плити пінополістирольні еталон 35
ЕТАЛОН 35

Плити пінополістирольні

Переглянути 

плити пінополістирольні
ПРЕМИУМ 35

Плити пінополістирольні

Переглянути 

Основні характеристики пінопласту:

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНИЙ

Великий вміст повітря в пінопласті (~98%) зумовив його теплоізоляційні властивості, оскільки повітря має один із найнижчих показників теплопровідності ( 0,027Вт/мК ). Завдяки цьому пінополістирольні плити “працюють” ефективно як взимку, так і влітку з показниками теплопровідності від 0,044 Вт/мК до 0,037 Вт/мК.

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЙНИЙ

Вищеописані особливості будови пінополістирольних плит захищають нас від проникнення ззовні сторонніх звуків та небажаних шумів.

ЕКОЛОГІЧНИЙ

Виробництво пінопласту є екологічно безпечним для здоров’я людей та навколишнього середовища. До складу гранул полістиролу, з яких виготовляють пінопласт, входять такі екологічно безпечні речовини, як вуглець та водень. Тому пінопласт в кінцевому результаті, як продукт, є екологічно чистим утеплювачем. Він не виділяє отруйних речовин при зміні температур і немає запаху. Пінопласт є придатним до багаторазової 100% переробки. Утеплення пінопластом сприяє економії енергоресурсів в державі, а значить і зменшенню викидів в атмосферу шкідливих речовин.

ЕКОНОМІЧНИЙ

Пінопласт є дешевшим в ціні за інші утеплювачі та більш прийнятним у вартості його монтажу та обробки. Професійно виконана теплоізоляція будинку дозволяє заощадити до 50% витрат на опалення. Термін окупності утепленого будинку складає до 5 років. Відносно невелика вага пінополістирольних плит дозволяє їх транспортувати у великому об’ємі.

ДОВГОВІЧНИЙ

Дослідження, проведені фахівцями, показали незмінність фізичних та хімічних властивостей пінопласту після тривалого терміну ( більше 50 років ) його експлуатації, тим самим ствердивши його “довговічність”, а значить, і економічність (оскільки немає потреби періодично витрачати кошти на заміну теплоізоляції).