Мінеральна штукатурка

Eco facade S-03
мінеральна штукатурка
"короїд", "баранек"

  • атмосферостійка
  • гідрофобна
  • паропроникна
  • екологічно безпечна
  • економна в розході

Описова характеристика

Призначення і властивості  

Мінеральна штукатурка ECO FAСADE Bravomix S-03 «баранек», «короїд» призначена для обробки поверхонь при виконанні зовнішніх і внутрішніх робіт. Її використовують для нанесення на стійкі мінеральні підстави (бетонні, цементно-вапняні, азбестоцементні, гіпсові), армований шар у системах утеплення з використанням пінополістирольних і мінераловатних плит, а також на гіпсокартонні і деревостружкові плити. Штукатурка надає поверхням естетичного вигляду, є універсальною в застосуванні, атмосферостійкою, гидрофобной, економічної в витраті, паропроницаемой, екологічно чистою. Після висихання штукатурку можна додатково покривати фарбою. Мінеральну штукатурку Bravomix S-03 «баранек», «короїд» ефективно використовують як при обробці фасадів будівель, так і для створення декоративного покриття на стінах всередині приміщень (під’їзди, сходові клітки, коридори і т.п.).
 

Склад 

Суха будівельна суміш на основі високоякісного цементу, мінеральних наповнювачів і модифікуючих добавок.
 

Нанесення

Декоративна штукатурка ECO FAСADE Bravomix S-03 «баранек», «короїд» наноситься на чисте, сухе і тверду основу, попередньо прогрунтовану кварцовим ґрунтом. Якщо поверхня має тріщини і нерівності більше 3 мм, то їх необхідно вирівняти штукатурною масою і розкрити грунтом глибокого проникнення. У ємність з водою насипати сухої суміші з розрахунку 1 кг на 0,17-0,21л води і перемішати до утворення однорідної еластичної маси. Розчин витримати 5 хвилин, потім знову перемішати і використовувати протягом 2-х годин.

Штукатурну масу нанести рівномірним шаром на товщину зерна за допомогою нержавіючого шпателя або терки. Після цього за допомогою пластикової терки створити фактурний вид поверхні. Для того, щоб уникнути з’єднань, штукатурку необхідно наносити і затирати (дотримуючись правило «мокрим по мокрому») по певних архітектурних межах за один робочий цикл, а в разі їх відсутності – стикування штукатурки рекомендується виконати за допомогою малярської стрічки. Покривати фактурну поверхню фарбою можна не раніше 3-х діб після її висихання.
 

Умови нанесення

Штукатурку наносити при температурі від + 5°С до + 30°С і відносній вологості повітря не більше 80%. Поверхня стін при нанесенні мінеральної штукатурки слід берегти від попадання прямих сонячних променів і дощу. Чи не виконувати роботи при сильному вітрі. Після закінчення робіт інструмент промити водою. Вищевказані рекомендації будуть дійсними при температурі + 20°С і відносній вологості повітря 60%. Тоді затвердіння штукатурки відбудеться через 3 доби. За інших умов цей показник може змінюватися.
 

Запобіжні заходи

При виконанні робіт оберігати очі і шкіру. При попаданні штукатурної маси в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Невикористану суміш не виливати в каналізаційну мережу. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття.
 

Упаковка і зберігання 

Суха будівельна суміш ECO FAСADE Bravomix S-03 «баранек», «короїд» фасується в паперові мішки по 25 кг, 42 шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, в фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.
 

Технічні характеристики

Склад Суха суміш на основі високоякісного цементу,
мінеральних наповнювачів та модифікуючих добавок
Кількість води для приготування клейової суміші 0,17-0,21л на 1кг сухої суміші
Час використання готового розчину до 2-х годин
Міцність зчеплення з основою не менше 0,5 мПа
Температура використання суміші від +5° С до +30° С
Температура експлуатації від -40° С до +670° С
Паропроникність не менше 0,05мг/мгод Па
Морозостійкість не меньше 75 циклів
Розмір зерна "баранек" - 1,5мм; 2мм
"короїд" - 2мм; 2,5мм
Середній розхід «баранек» 2,4 – 2,7 кг/м2 (1,5мм); 3,1-3,4 кг/м2 (2мм)
Середній розхід «короїд» 2,6 – 2,9 кг/м2 (2мм); 3,2-3,5 кг/м2 (2,5мм)2