Мінеральна штукатурка

ECO FAСADE S-03

Мінеральна штукатурка ECO FAСADE Bravomix S-03 «баранек», «короїд» призначена для оздоблення поверхонь при виконанні зовнішніх та внутрішніх робіт. Її застосовують для нанесення на стійкі мінеральні основи ( бетонні, цементно-вапняні, азбестоцементні, гіпсові ), армований шар в системах утеплення з використанням пінополістирольних і мінераловатних плит, а також на гіпсокартонні та деревостружкові плити. Після висихання штукатурку можна додатково покривати фарбою. Мінеральну штукатурку Bravomix S-03 «баранек», «короїд» ефективно використовують як при оздобленні фасадів будинків, так і для створення декоративного покриття на стінах в середині приміщень ( під’їзди, сходові клітки, коридори, тощо ).

– атмосферостійка  

– гідрофобна  

– паропроникна  

– зручна в роботі  

– екологічно чиста  

Технічні характеристики

Склад Суха суміш на основі високоякісного цементу, мінеральних наповнювачів та модифікуючих добавок
Кількість води для приготування клею 0,17-0,21 л на 1 кг сухої суміші
Час використання готового розчину до 2-х годин
Температура використання клейової суміші від +5ос до +30ос
Температура експлуатації від -40о С до +70о С
Розмір зенрна 1,5мм; 2 мм; 2,5мм
Паропроникність не менше 0,05мг/мгод Па
Морозостійкість не менше 75 циклів
Середній розхід “короїд” 2,4 – 2,7 кг/м2 ( 1,5мм ); 3,1-3,4 кг/м2 ( 2мм )
Середній розхід “баранек” 2,6 – 2,9 кг/м2 ( 2мм ); 3,2-3,5 кг/м2 ( 2,5мм )

Нанесення

Штукатурну масу нанести рівномірним шаром на товщину зерна за допомогою нержавіючого шпателя або терки. Після цього за допомогою пластикової терки надати поверхні фактурного вигляду. Для того, щоб уникнути з’єднань, штукатурку необхідно наносити і затирати ( дотримуючись правила «мокрим по мокрому») по визначених архітектурних межах за один робочий цикл, а у випадку їх відсутності – стикування штукатурки рекомендується виконати за допомогою малярної стрічки. Покривати фактурну поверхню фарбою можна не раніше 3-х діб після її висихання. Поверхню стін під час нанесення мінеральної штукатурки слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та дощу.

Умови нанесення

Не виконувати роботи при сильному вітрі. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Вищенаведені рекомендації будуть дійсними при температурі +20°С та відносній вологості повітря 60%. Тоді затвердіння штукатурки відбудеться через 3 доби. Під час виконання робіт берегти очі та шкіру.

Запобіжні заходи

При попаданні штукатурної маси в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття.

Упаковка та зберігання

Мінеральна штукатурка ECO FAСADE Bravomix S-03 «баранек», «короїд» фасується в паперові мішки по 25 кг, 42 шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.