Мозаїчна штукатурка MARMURE

STONE LINE MARMURE
мозаїчна штукатурка

  • атмосферостійка
  • морозостійка
  • довговічна
  • стійка до забруднень
  • екологічно чиста

Описова характеристика

Мозаїчна штукатурка MARMURE є високоякісним декоративним матеріалом, виготовленим на основі натуральної мармурової крихти в природних кольорах каменю, акрилової дисперсії та модифікуючих добавок. Характеристики і якості: еластична, атмосферостійка, морозостійка, паропроникна, довговічна, екологічно чиста. Штукатурка стійка до забруднення, механічних пошкоджень і ультрафіолетового випромінювання. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Пропонується з фактурою зерна розміром 1,2мм та 1,8мм.

Склад

Мармурова крихта, акрилова дисперсія, вода та модифікуючі добавки.

Застосування та нанесення

Мозаїчна штукатурка MARMURE призначена для нанесення на армований шар в системі утеплення FTS з використанням пінополістирольних плит, мінеральні та бетонні поверхні, гіпсокартонні і деревностружкові плити. Відмінні декоративно-покривні якості MARMURE сприяють ії широкому застосуваню як для зовнішніх фрагментів фасаду (цоколь, стіни, відкоси, огороджувальні стовпчики), так і для оздоблення всередині приміщень. Штукатурка наноситься на чисту, гладку, суху та тверду основу, попередньо погрунтовану кварцовим грунтом FTS. Штукатурку перед нанесенням потрібно ретельно перемішати та звірити її відповідність згідно замовлення. При необхідності поступово розбавляти водою (але не більше 2% від ваги штукатурки) до належної консистенції. Наносити рівномірним шаром по всій поверхні на товщину зерна за допомогою нержавіючого шпателя по визначених архітектурних межах за один робочий цикл, а у випадку їх відсутності – стикування штукатурки рекомендується виконати за допомогою малярної стрічки. Вміст природнього каменю в штукатурці може бути причиною незначної розбіжності у відтінках кольорів штукатурок різних партій, тому для збереження ідентичності кольору при роботі на одній площині рекомендується використовувати матеріал однієї партії, номер якої вказаний на тарі.

Умови нанесення

Штукатурку наносити при температурі від +10°С до +25°С та відносній вологості повітря не більше 80%. Безпосередньо після нанесення штукатурка має нашарування світло-блакитного забарвлення, яке зникає по мірі її висихання. При температурі навколишнього середовища +20°С та відносній вологості повітря 60% висихання мозаїчної штукатурки становить 8-12 годин. За інших погодних умов цей процес може тривати 12-36 годин. Висихання штукатурки всередині приміщень повинно супроводжуватись їхнім постійним провітрюванням. До повного висихання оберігати штукатурку від дощу. Не наносити MARMURE при сильному вітрові та при попаданні на поверхню прямих сонячних променів. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях і умовах, що суперечать вищевказаним.

Запобіжні заходи

Під час нанесення штукатурки берегти очі та шкіру. У випадку попадання штукатурної маси в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря.

Зберігання

Оберігати штукатурку від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5°С до +35°С – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на тарі.

Вага:

6 кг (відро); 23кг (відро)

Розхід:

MARMURE 1,2мм (6 кг) -2,2 – 2,3 м2
MARMURE 1,2мм (23кг) – 7,2 – 7,8 м2
MARMURE 1,8мм (6 кг) -1,4 -1,6 м2
MARMURE 1,8мм(23 кг) -4,8 – 5,2 м2