Клей для пінопласту

Eco facade G-01
клей для пінопласту

  • висока адгезія
  • атмосферостійкий
  • паропроникний
  • екологічно безпечний

Описова характеристика

ECO FACADE G-01 — будівельна суміш на цементній основі, яку використовують для приклеювання плит з пінополістиролу в системах теплоізоляції. Клей характеризується високою адгезією, є еластичним, атмосферостійким, паропроникним та екологічно чистим. Температура його експлуатації від – 35оС до +65оС.
 

Склад

Цементна суміш з мінеральними наповнювачами та добавками.
 

Послідовність використання

Основа, на яку буде виконуватися приклеювання пінополістирольних плит повинна бути стійкою, сухою, очищеною від залишків речовин, які можуть понизити адгезію клею. При необхідності значні тріщини та нерівності вирівняти штукатурною масою та прогрунтувати грунтом глибокого проникнення. У ємність з водою насипати сухоїсуміші з розрахунку 1кг на 0,17-0,2л води та перемішати до утворення однорідної маси. Розчин витримати 5 хвилин, потім знову перемішати та використати протягом 2-х годин.
Приклеювання плит з пінопласту виконують такими способами:
Незалежно від обраного способу приклеювання плит із пінопласту, клейову суміш нанести на відстані 15-20мм від країв утеплювача по всьому його периметру. Розхід залежить від величини нерівностей поверхні і становить 4,5 – 6 кг/м2. Після нанесення клею, утеплювач слідод разу ж встановити в проектне положення і притиснути до поверхні. Плити приклеювати щільно одна до одної в одній площині та не допускати збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2-х мм. Механічне кріплення утеплювача фасадними дюбелями виконувати не раніше 3-х діб після приклеювання його до основи.
 

Умови використання 

Приклеювання пінополістирольних плит слід виконувати при температурі від +5оС до +30оС та відносній вологості повітря не більше 80%. Поверхню стін під час приклеювання утеплювача слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та дощу. Не виконувати роботи при сильному вітрі. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Вище вказані рекомендації будуть максимально ефективними при температурі +20оС та відносній вологості повітря – 60%. Тоді затвердіння клею відбудеться через 3 доби, а тужавіння – після 8-ми діб. При інших умовах ці показники можуть змінюватися.
 

Запобіжні заходи 

Під час виконання робіт берегти очі та шкіру. При попаданні клейового розчину в очі, негайно промитиїх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Невикористаний клейовий розчин не виливати в каналізаційну мережу. Залишки продукту утилізувати як будівельнесміття.
 

Упаковка та зберігання 

Суха клейовасуміш ECO FACADE G-01 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42 шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.  

Технічні характеристики

Склад Цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками
Кількість води для приготування клейової суміші 0,17-0,2л на 1 кг сухої суміші
Час використання готового розчину до 2-х годин
Температура використання клейової суміші від +5оС до +30оС
Температура експлуатації від -35оС до +65оС
Товщина шару до 15 мм
Розхід:
4,5 - 6,0 кг/м.кв