Клей для армування

Eco facade G-02
клей для армування

  • підвищена адгезія
  • гідрофобний
  • паропроникний
  • екологічно безпечний
  • містить скловолокно

Описова характеристика

Описова характеристика

Клей ECO FACADE G-02 є сухою будівельною сумішшю на цементній основі, яка призначена для виконання армованого шару в системах утеплення та приклеювання плит з мінеральної вати і пінополістиролу. Дана суміш характеризується підвищеною адгезією, є універсальною, еластичною, паропроникною, морозостійкою, гідрофобною та екологічнобезпечною; містить скловолокно. Морозостійкість – не менше 50 циклів. Температура експлуатації клею від -35оС до +65оС.

Склад

Цементна суміш з вмістом мінеральних наповнювачів, органічних та модифікуючих добавок, скловолокна.

Послідовність використання

Поверхня основи, на яку будуть приклеювати теплоізоляційні плити,повинна бути стійкою, сухою, очищеною від залишків речовин, які можуть знизити адгезію клею. Великі тріщини і нерівності вирівняти штукатурною масою та прогрунтувати грунтом глибокого проникнення. У ємність з водою насипати сухої суміші з розрахунку 1кг на 0,19-0,22л води та перемішати до утворення еластичної маси. Розчин витримати 5 хвилин, потім знову перемішати та використати протягом 2-х годин.
Приклеювання плит з пінопласту виконують такими способами:
Глянцеві поверхні плит з екструдованого пінополістиролу перед приклеюванням та армуванням потрібно зачистити шліфувальною теркою.

Приклеювання

Приклеювання плит з мінеральної вати виконують тільки суцільним способом. Незалежно від обраного способу приклеювання теплоізоляційних плит, клейову суміш нанести на відстані 15-20мм від країв утеплювача по всьому його периметру.Розхід залежить від нерівностей поверхні і становить: 4,5 – 6 кг/м2 при приклеюванні плит з пінопласту; 5-7кг/м2 для приклеювання утеплювача з мінеральної вати; при виконанні армованого шару – 4–5 кг/м2. Після нанесення клею, утеплювач слід одразу ж встановити в проектне положення і притиснути до поверхні.

Плити потрібно приклеювати щільно одна до одної в одній площині та не допускати збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2-х мм. Механічне кріплення фасадними дюбелями теплоізоляційних плит та виконання армованого шару розпочинати через 3 доби після їх приклеювання до основи. Для цього клейовий розчин нанести тонким шаром до 2-х мм на поверхню теплоізоляційних плит і вирівняти теркою. Потім рівномірно натягнути та вкласти згори донизу скловолокнисту сітку. Стикування суміжних смуг сітки між собою виконати шляхом накладання їхніх країв один на одного шириною 10см. Одразу ж по вклеєній сітці нанести другий шар армуючої суміші товщиною 2мм і вирівняти таким чином, щоб сітка не проглядалася з-під клею. Загальна товщина захисного армованого шару повинна складати близько 4мм. Грунтувати та проводити оздоблювання армованого шару можна розпочинати через 3 доби після його нанесення.

Умови використання 

Приклеювання теплоізоляційних плит слід виконувати при температурі від +5оС до +30оС та відносній вологості повітря не більше 80%. Поверхню стін під час приклеювання утеплювача та виконання армованого шару слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та дощу. Не виконувати роботи при сильному вітрі. Після закінчення робіт інструмент помити водою.Ефективність вище вказаних рекомендацій буде досягнуто при температурі +20оС та відносній вологості повітря – 60%. Тоді затвердіння клею відбудеться через 3 доби, а тужавіння – після 7-ми діб. При інших умовах ці показники можуть змінюватися.

Запобіжні заходи

Під час виконання робіт берегти очі та шкіру. При попаданні клейового розчину в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Невикористаний клейовий розчин не виливати в каналізаційну мережу. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття.

Упаковка та зберігання

Суха клейова суміш ECO FACADE G-02 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42 шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.

Технічні характеристики

Склад Цементна суміш з вмістом мінеральних наповнювачів,
органічних та модифікуючих добавок, скловолокна
Кількість води для приготування клейової суміші 0,19-0,22л на 1кг сухої суміші
Час використання готового розчину до 2-х годин
Температура використання суміші від +5° С до +30° С
Температура експлуатації від -35° С до +65° С
Морозостійкість не меньше 50 циклів
Товщина шару при приклеюванні до 15 мм
Товщина армованого шару 3-4 мм
Розхід клею (залежить від величини нерівностей поверхні) 4,5-6кг/м2 - при приклеюванні плит з пінопласту
5-7кг/м2 - при приклеюванні утеплювача з мінеральної вати
Розхід при виконанні армованого шару 4-5 кг/м2