Грунт універсальний

Eco facade p-06
Грунт глибокого проникнення
універсальний

  • зміцнює поверхню
  • вирівнює водопоглинання
  • екологічно безпечний
  • готовий до застосування

Описова характеристика

Властивості

Грунт універсальний зміцнює поверхню, вирівнює її водопоглинання, збільшує адгезію покриттів, зменшує витрати фарби, є екологічно безпечним та готовим до застосування.
 

Склад 

Полімерна дисперсія, мінеральні наповнювачі та модифікуючі добавки.
 

Застосування та нанесення

Грунт універсальний призначений для зміцнення мінеральних поверхонь перед виконанням оздоблювальних, теплоізоляційних, гідроізоляційних та інших робіт. Перед використанням необхідно ретельно збовтати. Грунт наносити на суху, чисту і тверду основу. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.
 

Умови нанесення

Грунт наноситься за допомогою валика або щітки при температурі від +5oС до + 30oС та відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі навколишнього середовища +20oС та відносній вологості повітря 60% висихання грунту становить 2 – 4 години. При інших умовах цей час буде змінений.
 

Застереження

Не наносити грунт при попаданні на поверхню прямих сонячних променів та при сильному вітрі. До повного висихання оберігати від надмірної вологості. При використанні грунту в інших цілях і умовах, що суперечать вказаним, рекламації виробником розглядатися не будуть.
 

Запобіжні заходи

Під час нанесення грунту берегти очі та шкіру. У випадку попадання в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися до лікаря за допомогою.
 

Зберігання 

Грунт універсальний оберігати від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5oС до +35oС – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на етикетці.
 

Тара

Каністра 5л; 10л.

Розхід

0,12-0,15 л/м2