Грунт кварцовий акриловий

Eco facade qp-05
Грунт кварцовий акриловий

  • підвищує адгезію
  • вирівнює водопоглинання
  • водовідштовхуюча
  • екологічно безпечний

Описова характеристика

Склад і властивості

Грунт кварцовий акриловий ECO FACADE QP – 05 виготовлений на основі акрилової дисперсії, кварцового піску, мінеральних наповнювачів і добавок. Він підвищує адгезію покриттів до основи, вирівнює водопоглинання поверхні, екологічно безпечний.
 

Застосування  

Грунт кварцовий призначений для підготовки мінеральних поверхонь, армованого шару в системах утеплення з застосуванням пінополістирольних плит, інших стійких будівельних поверхонь до нанесення декоративно – оздоблювальних матеріалів. Використовується для зовнішніх і внутрішніх робіт.
 

Нанесення

Грунт наносити на сухе, чисте і міцну основу. Перед використанням не обходимо ретельно перемішати. Розкривати кварцовим ґрунтом поверхню можна за допомогою щітки або валика при температурі від +5o до + 25oС і відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі навколишнього середовища + 20oС і відносній вологості повітря 60% висихання грунту становить 10 – 12 годин. За інших умов це час буде змінено. Не наносити грунт при попаданні на поверхню прямих сонячних променів і при сильному вітрі. До повного висихання берегти від надмірної вологості. Після закінчення робіт інструмент промити водою.
 

Запобіжні заходи

Під час нанесення берегти очі і шкіру. У разі потрапляння грунту в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Невикористаний грунт не виливати в каналізаційну мережу. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття.
 

Зберігання

Берегти грунт від потрапляння прямих сонячних променів і морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення і номер партії вказані на кришці.
 

Витрата

1 літр / 3,5 – 4 м2.