Грунт глибокого проникнення

Грунт
глибокого проникнення

  • зміцнює поверхню
  • підвищує адгезію покриттів
  • зменшує водопоглинання основи
  • не містить органічних розчинників
  • екологічно безпечний

Описова характеристика

Властивості 

Виготовлений на базі полімерної дисперсії, грунт універсальний зміцнює поверхню, зменшує її водопоглинання, підвищує адгезію покриттів до основи, не містить органічних розчинників, екологічно безпечний.
 

Склад

Полімерна дисперсія з модифікуючими добавками.
 

Застосування та нанесення

Грунт універсальний призначений для зміцнення мінеральних поверхонь перед виконанням оздоблювальних, теплоізоляційних, гідроізоляційних та інших робіт. Перед використанням необхідно ретельно перемішати. Грунт наноситься на суху, чисту і тверду основу. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт.
 

Умови нанесення

Грунт наноситься за допомогою валика або щітки при температурі від +5°С до + 30°Ста відносній вологості повітря не більше 80%. Час висихання грунту становить 2-4 години в залежності від умов навколишнього середовища. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання грунту, а також за його застосування в інших цілях і умовах, що суперечать вищевказаним.
 

Запобіжні заходи 

Під час нанесення грунту берегти очі та шкіру. У випадку попадання грунту в очі негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря.
 

Зберігання

Оберігати грунт від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5°С до+35°С-12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партіївказані на тарі.
 

Розхід:

1літр/5-10 м2