Декоративна гнучка дошка

moderna
гнучка декоративна дошка

moderna
  • проста в монтажі
  • гнучка
  • міцна
  • атмосферостійка
  • водо-морозостійка
  • пожежобезпечна
  • екологічно чиста

Описова характеристика

Властивості

Декоративна гнучка дошка MODERNA – новий оздоблювальний матеріал, який відтворює структуру дерева. Вона є простою в монтажі та експлуатації, гнучкою, міцною, атмосферостійкою, водо-, морозостійкою, пожежобезпечною та екологічно чистою. Використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

 

Застосування

Декоративну дошку MODERNA використовують на мінеральних та бетонних поверхнях, в системах утеплення FTS, гіпсокартонних плитах, інших стійких будівельних основах (на фасадах – стіни, частини стін, декоративні вставки між вікнами і дверима та навколо них; інтер’єри – стіни в коридорах, під’їздах, кімнатах, лоджіях, кухнях, ванних кімнатах, тощо).

 

Монтаж

Перед приклеюванням визначити ділянку де буде виконуватися її монтаж. Декоративну дошку вийняти з упаковки, розгорнути, прикласти до поверхні, виконати заміри та підрізати (при потребі) до необхідних розмірів. Потім за допомогою зубчастого шпателя з розміром зуба 4мм рівномірно нанести приготовлений дисперсійний клей FTS на поверхню. Після цього, в одну руку взяти згорнуту дошку, а другою рукою прикласти її край до встановленої початкової мітки монтажу. Далі поступово розкручувати дошку і одночасно вільною рукою ретельно виконати приклеювання. Для досягнення кінцевого результату та зручності в роботі чистим валиком декілька раз прокатати поверхню. Виконувати монтаж наступної дошки треба щільно до попередньої, шви повинні бути заповнені дисперсійним клеєм. Залишки клею зразу ж видалити губкою. Для захисту декоративної дошки від атмосферних впливів після висихання необхідно двічі її покрити лаком FTS PROTECT. Роботи по монтажу декоративної дошки MODERNA виконувати за правилом ’’зверху і донизу’’.
Приклеювання кожної дошки виконувати на протязі 10 хвилин, не допускаючи пересихання клею. Після висихання приклеєної дошки місця стикування дощок між собою та місця обрізування покрити бейцом FTS, що входить до складу упаковки, за допомогою пензля. Приклеювати до поверхні при температурі від +10°С до +25°С та відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі +20°С та відносній вологості повітря не більше 60% висихання дошки відбудеться після 72-х годин, бейцу та лаку – 12 годин. При інших погодних умовах цей процес може тривати значно довше. До повного висихання оберігати поверхню від надлишкової вологості. Не виконувати монтаж при сильному вітрі та при попаданні на поверхню прямих сонячних променів. Берегти шкіру та очі при монтажі декоративної дошки. При попаданні клею, бейцу чи лаку в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися до лікаря за допомогою.

 

Зберігання

Зберігати декоративну дошку MODERNA в сухих складських приміщеннях, оберігаючи від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в закритій фірмовій тарі при температурі від +5°С до +35°С – 36 місяців. Дата виготовлення та номер партії вказані на упаковці. Термін зберігання бейцу – 24 місяці.

 

Упаковка

До складу упаковки входить:
• декоративна дошка у формі гнучких листів довжиною 1990мм, шириною 163мм та товщиною 3мм (±1%);
• бейц в кольорі об’ємом 50мл для підфарбовування декоративної дошки.
– Колір дошки додатково зазначений на упаковці.
Кількість листів в упаковці – 3штуки, площа покриття – 0,97 м2 (±1%).

Взірці кольорів