Інтер’єрна фарба

Comfort
Інтер'єрна фарба

  • легко наноситься
  • утворює матове покриття
  • приховує незначні дефекти
  • не розбризкується
  • екологічно безпечна

Описова характеристика

Склад та властивості

Інтер’єрну фарбу COMFORT виготовляють на основі акрилової дисперсії, води та добавок. Вона легко наноситься на поверхню, утворюючи матове покритя; приховує незначні дефекти поверхні, не розбризкується, є стійкою до сухого стирання та екологічно безпечною. Колорується за каталогом кольорів NCS високоякісними барвниками європейського виробництва, а також універсальними пігментними пастами або концентратами.
 

Застосування та нанесення  

Інтер’єрну фарбу COMFORT застосовують для фарбування стель і стін в сухих приміщеннях з помірною експлуатацією, а також гіпсокартонних плит та деревопохідних поверхонь. Перед використанням фарбу необхідно ретельно перемішати та звірити її відповідність згідно замовлення. Фарба наноситься на підготовлену чисту, суху і тверду поверхню в два шари. При необхідності розбавити водою (не більше 5% від об’єму) до належної консистенції.
 

Умови нанесення

Фарбу наносити за допомогою щітки, валика або розпилювача при температурі від +5oС до +30oС та відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі +20oС та відносній вологості повітря 60% висихання одного шару фарби триває 1-2 години. За інших температурних показників та вологості повітря в приміщенні цей процес буде відбуватися до 4-х годин. Не наносити фарбу при прямому попаданні на поверхню сонячних променів; уникати протягів. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Використання фарби разом з продукцією інших виробників не рекомендується. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання фарби, а також її застосування в інших цілях і умовах, що суперечать вищенаведеним.
 

Запобіжні заходи 

Під час нанесення фарби берегти очі та шкіру. У випадку попадання фарби в очі, негайно промити їх водою; при необхідності звернутися за допомогою до лікаря.
 

Зберігання

Оберігати інтер’єрну фарбу СOMFORT від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5oС до +35oС – 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на кришці.
 

Тара

Відро 2,5л; відро 4,5л; відро 9л.
 

Розхід

1 літр / 8-10м2 при одношаровому нанесенні по гладкій поверхні.