Клей для плитки

Ceramic 01
клей для плитки

  • для внутрішніх робіт
  • водостійкий
  • висока адгезія
  • легкий в роботі
  • екологічно чистий

Описова характеристика

Призначення та властивості

Клейова суміш CERAMIC 01 призначена для облицювання стін плиткою (розмірами до 300 x 300мм і водопоглинанням не менше 3%) цегляних, бетонних та інших мінеральних поверхонь, що не піддаються деформаціям. Клей CERAMIC 01 характеризується високою адгезією, є водостійким, екологічно чистим та легким в роботі. Призначений для внутрішніх робіт. 

Склад 

Цементно-піщана суміш з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками. 

Застосування

Перед нанесенням клейового розчину поверхню потрібно очистити від пилу, бруду та залишків інших речовин, що можуть знизити адгезію. Значні нерівності та тріщини більше 2мм вирівняти штукатурною масою. Грунтом глибокого проникнення погрунтувати основу. Насипати клей у ємність з водою з розрахунку 0,18-0,21л на 1 кг сухої суміші, одночасно перемішуючи дрилем до отримання однорідної маси. 

Клейовий розчин витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати та використати на протязі 2-х годин. Приготовлену клейову суміш нанести суцільним шаром товщиною 3-10мм (залежно від нерівностей основи) на поверхню. Потім вирівняти зубчастим шпателем. Розмір зубця шпателя підбирають в залежності від величини облицювального матеріалу: 

Розмір плитки Розмір зубця
3 x 3 мм – для плитки розмірами менше 50 x 50 мм;
4 x 4 мм – для плитки розмірами 50 x 50 мм – 100 x 100 мм
6 x 6 мм – для плитки розмірами 100 x 100 мм – 200 x 200 мм
8 x 8 мм – для плитки розмірами 200 x 200 мм – 300 x 300 мм

Після цього по черзі викладають плитку на поверхню, рівномірно притискаючи її до основи. Коригування положення плитки становить не менше 10 хвилин. Окремі види облицювальних матеріалів через нерівності своєї зворотньої сторони потребують додаткового нанесення клею. В зв’язку з цим, проявлення основних механічних властивостей клейового розчину відбудеться тільки після нанесення клейової суміші на основу та на плитку.
 

Умови використання 

Використовувати клейову суміш при темературі від +5oС до +30oС та відносній вологості повітря не більше 80%. Поверхню стін під час виконання робіт слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та надмірної вологості. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Максимально ефективними вищевказані рекомендації будуть при температурі +20oС та відносній вологості повітря 60%. Тоді затвердіння клею відбудеться після 24-х годин. За інших умов цей показник може змінюватися.
 

Запобіжні заходи

Під час виконання робіт берегти очі та шкіру. У випадку попадання клейового розчину в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Не виливати в каналізаційну мережу невикористаний клейовий розчин. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття.
 

Упаковка та зберігання

Суха клейова суміш CERAMIC 01 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих складських приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.
 

Технічні характеристики

Склад Цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками
Кількість води для приготування клейової суміші 0,18-0,23 л на 1 кг сухої суміші
Час використання готового розчину до 2-х годин
Міцність зчеплення з основою більше 0,5 МПа
Температура використання клейової суміші від +5оС до +30оС
Температура експлуатації від -40оС до +70оС
Товщина шару до 20 мм
Розхід:
(залежно від нерівностей основи та зворотньої сторони облицювального матеріалу)

1,9-5,7 кг/м²