СERAMIC 01

Клейова суміш CERAMIC 01 призначена для облицювання стін плиткою (розмірами до 300 x 300мм і водопоглинанням не менше 3%) цегляних, бетонних та інших мінеральних поверхонь, що не піддаються деформаціям. Клей CERAMIC 01 характеризується високою адгезією, є водостійким, екологічно чистим та легким в роботі. Призначений для внутрішніх робіт.

ceramic m-21

ceramic 01

  • – водостійкий  
  • – зручний в роботі  
  • – висока адгезія  
  • – екологічно чистий  

Технічні характеристики

Склад

Цементно-піщана суміш з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками.

Застосування та нанесення

Перед нанесенням клейового розчину поверхню потрібно очистити від пилу, бруду та залишків інших речовин, що можуть знизити адгезію. Значні нерівності та тріщини більше 2мм вирівняти штукатурною масою. Грунтом глибокого проникнення погрунтувати основу. Насипати клей у ємність з водою з розрахунку 0,18-0,21л на 1 кг сухої суміші, одночасно перемішуючи дрилем до отримання однорідної маси. Клейовий розчин витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати та використати на протязі 2-х годин. Приготовлену клейову суміш нанести суцільним шаром товщиною 3-10мм (залежно від нерівностей основи) на поверхню. Потім вирівняти зубчастим шпателем. Розмір зубця шпателя підбирають в залежності від величини облицювального матеріалу:

розмір зубця розмір плитки
3 x 3 мм – для плитки розмірами меньше 50мм х 50мм
4 x 4 мм – для плитки розмірами 50 x 50 мм – 100 x 100 мм
6 x 6 мм – для плитки розмірами 100 x 100 мм – 200 x 200 мм
8 x 8 мм – для плитки розмірами 200 x 200 мм – 300 x 300 мм

Після цього по черзі викладають плитку на поверхню, рівномірно притискаючи її до основи. Коригування положення плитки становить не менше 10 хвилин. Окремі види облицювальних матеріалів через нерівності своєї зворотньої сторони потребують додаткового нанесення клею. В зв’язку з цим, проявлення основних механічних властивостей клейового розчину відбудеться тільки після нанесення клейової суміші на основу та на плитку.

Умови використання

Використовувати клейову суміш при темературі від +50С до +300С та відносній вологості повітря не більше 80%. Поверхню стін під час виконання робіт слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та дощу. Не виконувати роботи при сильному вітрі. Після закінчення робіт інструмент помити водою. На максимальну ефективність вищенаведених рекомендацій можна розраховувати при використанні клейового розчину при температурі +20ºС та відносній вологості повітря 60%. Тоді затвердіння клею відбувається після 24-х годин. За інших умов цей показник може змінюватися.

Запобіжні заходи

Під час виконання робіт берегти очі та шкіру. У випадку попадання клейового розчину в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Не виливати в каналізаційну мережу невикористаний клейовий розчин. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття.

Упаковка та зберігання

Суха клейова суміш CERAMIC 01 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих складських приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.