Клей для газоблоків

Block-63
клей для кладки піно- та газоблоків

Клей для газоблоків Block - 63
  • висока адгезія
  • водостійкий
  • морозостійкий
  • економний розхід
  • для внутрішніх та зовнішніх робіт

Описова характеристика

Призначення та властивості

Клей BLOCK – 63 будівельна суміш на цементній основі, яка використовується для мурування внутрішніх та зовнішніх стін будівель блоками, виготовленими з піно-, газобетону, пористої кераміки та матеріалів вапняно-піщаного походження (ракушняк, силікат, тощо).
Особливість розробленої нашими фахівцями рецептури цього клею забезпечує міцність будівельних конструкцій та подовжує термін їхньої експлуатації.
Будівельна суміш BLOCK – 63 має високу адгезію з основами, еластична, паропроникна, водо-, морозостійка, економна, не утворює «містків холоду» і не дає усадки; є екологічно чистою та легкою в роботі. 

Склад

Цементно-піщана суміш з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками. 

Застосування

Основа, на яку будуть викладати блоки, повинна бути сухою, стійкою, відповідати встановленим стандартам та вимогам будівництва. Блоки перед кладкою потрібно очистити від пилу, бруду та залишків інших речовин, які можуть знизити адгезію клейового розчину. 

Клей насипати у ємність з водою з розрахунку 0,2 – 0, 22 л на 1 кг сухої суміші, одночасно перемішуючи дрилем до отримання однорідної, еластичної маси. Розчин витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати та використати на протязі 2,5 годин. Приготовлену клейову суміш BLOCK – 63 рівномірно наносять кельмою на основу суцільним шаром товщиною 2-4 мм (залежно від особливостей будови блоків, нерівностей поверхні, природи походження матеріалу для їх виготовлення та професійних навичок майстра). Потім вирівнюють його лопаткою для кладки блоків або зубчатим шпателем з відповідно обраним розміром зубця: 

Товщина шару Розмір зубця
2 мм 4 x 4 мм
3 мм 6 x 6 мм
4 мм 8 x 8 мм

Крім основи, в такий же спосіб по черзі наносять клейову суміш на інші контактні поверхні блоку для забезпечення міцності та надійності будівельної споруди ( торці блоку, передні – задні стінки під час мурування стіни товщиною у два блоки) і на протязі 5 хвилин після кладки при допомозі гумового молотка відкориговують положення кожного. 

Умови використання 

Будівельну суміш BLOCK – 63 використовують при температурі від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря не більше 80%. При можливих заморозках використовують клей для кладки з протиморозною добавкою. Вміст її зазначено на мішку наклейкою з надписом -5°С. Під час виконання робіт оберігати приготовлену клеєву суміш від попадання прямих сонячних променів та дощу. Не рекомендується використовувати BLOCK – 63 при сильному вітрові. Після закінчення робіт інструмент промити водою. 

Ефективність вищенаведених рекомендацій буде максимальною при використанні будівельної суміші при температурі навколишнього середовища +20°С та відносній вологості повітря 60%. Тоді затвердіння клею відбудеться після 24 – х годин. Цей показник часу може мінятися при зміні температури та вологості повітря. 

Запобіжні заходи

Під час використання будівельної суміші BLOCK – 63 берегти очі та шкіру. При попаданні клейового розчину в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутись за допомогою до лікаря. Залишки продукту не виливати в каналізацію, а утилізувати як будівельне сміття. 

Упаковка та зберігання

Клей BLOCK – 63 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих складських приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення. 

 

Технічні характеристики

Склад Цементно-піщана суміш з модифікуючими добавками та мінеральними наповнювачами
Кількість води для приготування клейової суміші 0,2-0,22 л на 1кг сухої суміші
Час використання готового розчину 2,5 годин
Міцність при стиску не меньше 5 МПа
Міцність зчеплення з основою не менше 0,3 МПа
Температура використання клейової суміші від +5оС до +30оС
Температура експлуатації від -30оС до +70оС
Товщина кладочного шару до 2-4 мм
Коригування блоків 5 хвилин
Затвердіння при температурі +20°С та
відносній вологості повітря 60%
після 24-х годин
Морозостійкість не менше 50 циклів
Розхід:
Розхід (залежить від особливостей будови блока, природи матеріалу та навичок майстра)

1,3 – 1,4 кг/м2 - при товщині кладочного шару 1 мм (тобто: одним мішком клею Block-63 можна викласти 1м3 блоків розмірами 200 х 300 х 600 мм при товщині клейового шару 2мм)