Акрилова фасадна фарба

Eco facade fp-04
Акрилова фасадна фарба

  • атмосферостійка
  • Морозостійка
  • гідрофобна
  • утворює матове покриття
  • екологічно безпечна

Описова характеристика

Склад та властивості

Фасадну акрилову фарбу ECO FAСADE FP – 04 виготовляють на базі акрилової дисперсії та мінеральних наповнювачів. Вона утворює матове, декоративно-захисне покриття; є атмосферостійкою, гідрофобною, стійкою до миття, економічною у витратах та екологічно безпечною. Колорується відповідно до колекції кольорів FTS FACADE високоякісними барвниками європейського виробництва, які є стійкими до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних впливів. 

Застосування та нанесення

Фасадна акрилова фарба ECO FAСADE FP – 04 використовують для декорування мінеральних штукатурок типу «баранек» та «короїд», які використовують в системах утеплення із застосуванням пінополістирольних плит, бетонних та інших мінеральних будівельних поверхонь. Перед використанням фарбу необхідно ретельно перемішати та звірити її відповідність згідно замовлення. При необхідності розбавити водою ( але не більше 4% від об’єму) до належної консистенції. Фарба наноситься на підготовлену чисту, суху і тверду поверхню в два шари. Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. 

Умови нанесення

Фасадну акрилову фарбу ECO FAСADE FP – 04 наносити за допомогою щітки, валика або розпилювача при температурі від +5oС до +30oС та відносній вологості повітря не більше 80%. Для збереження ідентичності кольору на одній площині рекомендується використовувати фарбу однієї партії, номер якої вказаний на кришці. При температурі навколишнього середовища +20oС та відносній вологості повітря 60% висихання фарби становить 3-4 години. За інших погодних умов ці показники можуть змінюватися і тривати до 8 годин. До повного висихання фарбовану поверхню оберігати від дощу. Не наносити фарбу при попаданні на поверхню прямих сонячних променів та сильному вітрі. Після закінчення робіт інструмент помити водою. Використання фарби разом з продукцією інших виробників не рекомендується. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання фарби, а також за ії застосування в інших цілях і умовах, що не відповідають зазначеним. 

Запобіжні заходи 

Під час нанесення фарби берегти очі та шкіру. У випадку попадання фарби в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутися за допомогою до лікаря. Невикористану фарбу не виливати в каналізаційну мережу. Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. 

Зберігання

Оберігати від попадання прямих сонячних променів та морозу. Гарантійний термін зберігання в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5oС до +35oС – 24 місяці від дати виготовлення. Дата виготовлення та номер партії вказані на кришці. Тара Відро 5л; відро 10л. 

Розхід

1 літр / 5,5 – 6,5 м2 при одношаровому нанесенні по фактурній поверхні 1 літр / 8 – 9 м2 при одношаровому нанесенні по гладкій поверхні.